REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Listopad 2009

Piłkarz miesiąca: Derbowy pojedynek z Atlético Madryt - gol. Mecz z Racingiem Santander - bramka. Spotkanie Ligi Mistrzów z FC Zürich - piłka w siatce. To właśnie on pod nieobecność Cristiano Ronaldo wziął na siebie ciężar zdobywania bramek najcenniejszych. Nie ilość, a waga tychże trafień była w ostatnim miesiącu jego domeną. Piłkarz, który w całym sezonie 2008/2009 zdobywał Wasze uznanie najczęściej, zostając w ostateczności najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu. W tym pierwsze trofeum z Waszych rąk otrzymuje już w listopadzie. Tak, to on, dzisiejszy jubilat. El Pipita. Gonzalo Higuaín.

Najgorszy piłkarz: Choć dla przeciętnego kibica jest to niemal niezauważalne, ale zmiana otoczenia ma w futbolu swoją cenę, choćby nie wiadomo jakiej klasy byłby to zawodnik. Kibice Realu Madryt widzą to w osobie Karima Benzemy. Młody Francuz nie wkomponował się w nowe środowisko tak, jak chcieliby nie tylko wszyscy madridistas, ale i on sam. Listopad, mimo bramki dającej remis na San Siro w meczu rewanżowym z Milanem, był jego najgorszym miesiącem, według Was, spędzonym w Madrycie.

Mecz miesiąca: Listopad przyniósł odpowiedź, kto rządzi w stolicy Hiszpanii. Przy okazji zdobycia trzech punktów, było to najlepsze spotkanie Królewskich. Pierwsza część zapowiadała co prawda zgoła odmienne wydarzenia od tych, które miały miejsce na placu boju (Vicente Calderón) szczególnie pod koniec spotkania, ale dzięki końcowe zwycięstwo smakowało szczególnie.

Najgorszy mecz: Udało się tylko zniwelować rozmiary porażki w dwumeczu Pucharu Króla, nie udało się zmyć hańby, która jeszcze długi czas, szczególnie przy braku jakiegokolwiek trofeum w tym roku, będzie odbijać się echem w Europie. Zwycięstwo co prawda Real Madryt odniósł, lecz zaledwie jednobramkowe, cały mecz odbijając się od gęstej i zwartej defensywy Alcorcónu.

Gol miesiąca: Kapitalne trafienie Kaki w pojedynku z Atlético Madryt zostało obwołane najpiękniejszą bramką. I słusznie (klik).

Najładniejszy gol:

1. Kaká vs Atlético - 2322 (59.69%)
2. Marcelo vs Atlético - 514 (13.21%)
3. Van der Vaart vs Alcorcón - 402 (10.33%)
4. Higuaín vs Atlético - 399 (10.26%)
5. Higuaín vs Racing - 223 (5.73%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama