Menu
Kontuzje
 • Marco Asensio
  Zerwane więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie
  +
  Data odniesienia kontuzji: 21 lipca 2019
  Spodziewany powrót: wiosna 2020 roku
  Hiszpan nabawił się uraz w sparingowym spotkaniu z Arsenalem i po kilkunastu dniach przeszedł operację kolana. Obecnie jest na drugim etapie rehabilitacji i porusza się już bez kul oraz pojawia na murawie, gdzie wykonuje pierwsze lekkie ćwiczenia bez piłki.
 • Eden Hazard
  Niekompletne mikropęknięcie w kostce prawej nogi
  +
  Data odniesienia kontuzji: 26 listopada 2019
  Spodziewany powrót: druga połowa stycznia 2020
  Belg został brzydko sfaulowany w meczu z PSG. Wstępnie podano diagnozę o stłuczeniu wokół stawu skokowego, a po 9 dniach poinformowano, że w miejscu urazu doszło do mikropęknięcia. Do wykrycia 3-milimetrowego pęknięcia ostatecznie potrzebowano aż 7 badań. Atakujący ma wznowić aktywność na murawie w drugiej połowie stycznia.
 • Sergio Ramos
  skręcenie kostki 2. stopnia z naruszeniem więzadła
  +
  Data odniesienia kontuzji: 12 stycznia 2020
  Spodziewany powrót: mecz z Valladolidem, 26 stycznia
  Kapitan źle stanął po wyskoku do główki w finale Superpucharu Hiszpanii. Po 5 dniach wznowił pełne treningi z ekipą, ale nie dostał powołania na mecz z Sevillą. Wstępnie potrzebuje dłuższej regeneracji kostki i będzie dostępny na mecz z Valladolidem.
 • Gareth Bale
  niepotwierdzone oficjalnie skręcenie prawej kostki
  +
  Data odniesienia kontuzji: 22 stycznia 2020
  Spodziewany powrót: nie sprecyzowano
  Walijczyk podkręcił kostkę w pucharowym meczu z Unionistas. Nie potwierdzono urazu oficjalnie, ale badania miały wykazać skręcenie. Na razie mówi się jedynie o przerwie atakującego w spotkaniu z Valladolidem.