Advertisement

Najczęściej zadawane pytania

Co z aplikacją mobilną?

Obecna strona jest w pełni responsywna i przystosowana do urządzeń mobilnych. Polecamy dodanie na swoim urządzeniu skrótu do RealMadryt.pl. Na razie skupiamy się na dalszym rozwoju portalu i wyeliminowaniu z niego błędów. Dopiero w dalszej kolejności rozpoczniemy prace nad aplikacją mobilną, ale na ten moment nie potrafimy określić, kiedy aplikacja będzie ponownie dostępna.

 

Czy zajmujecie się organizacją wyjazdów na mecze Realu Madryt?

Nie, RealMadryt.pl nie organizuje obecnie wyjazdów na spotkania Królewskich.

 

Gdzie mogę kupić bilet na mecz Realu Madryt?

Bilety na spotkania Królewskich można zakupić na oficjalnej stronie internetowej klubu. Wejściówki są dostępne w internetowej sprzedaży mniej więcej tydzień przed najbliższym meczem Los Blancos, a ich ceny są zależne od rangi spotkania oraz miejsca na trybunie. Biletów nie można kupić wcześniej, chyba że na sektory VIP, które są 3-4 razy droższe lub za pośrednictwem jakiegoś pośrednika, który narzuci bardzo wysoką prowizję. Jeśli Real nie gra z przeciwnikami pokroju Barcelony, Atlético, Bayernu czy innej europejskie potęgi, bilet można z reguły zakupić w kasie stadionu jeszcze na dzień przed meczem. Do zakupu wejściówki nie jest wymaga żadna karta kibica lub nic w tym rodzaju.

 

W jaki sposób dostać się do Madrytu i gdzie wykupić nocleg?

Bezpośrednio do stolicy Hiszpanii można dostać się z lotniska w Warszawie (Okęcie i Modlin), Wrocławiu oraz w Krakowie (Balice). Loty oferują takie linie jak Ryanair, Lufthansa czy LOT. Noclegu proponujemy szukać na portalach typu Hostelworld czy Trivago, gdzie zawsze dostępne są aktualnie najlepsze oferty noclegowe.

 

O której i kiedy Real gra najbliższy mecz?

Pełną rozpiskę spotkań Królewskich na ten sezon możesz sprawdzić w terminarzu. Pamiętaj jednak, że dokładna data oraz godzina meczu jest podawana przez Hiszpańską Federację Piłkarską dopiero na około półtora miesiąca przed spotkaniem.

 

Gdzie mogę obejrzeć najbliższy mecz Realu Madryt?

Spotkania Królewskich w Primera División transmitują stacje Eleven i CANAL+. Prawa do Ligi Mistrzów posiada zaś Polsat.

 

W jaki sposób mogę się z wami skontaktować?

Prosimy zajrzeć do działu kontakt.

 

Czy można u was pracować?

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko.

 

Czy można nawiązać z wami współpracę reklamową?

Prosimy zajrzeć do działu reklama i współpraca.

 

Dlaczego otrzymałem bana i jak się od niego odwołać?

Prosimy sprawdzić skrzynkę pocztową, gdzie otrzymałeś maila z powodem otrzymania bana, długością jego trwania oraz moderatorem, który go wystawił. W celu odwołania prosimy o bezpośredni kontakt z danym moderatorem.

 

Gdzie mogę kupić koszulkę Realu Madryt?

Oficjalne produkty Królewskich, w tym koszulki meczowe, bluzy, getry, spodenki i inne gadżety można zakupić w oficjalnym sklepie Realu Madryt. Klub prowadzi także wysyłkę do Polski.

 

Czy jesteście obecni w mediach społecznościowych?

Tak, jesteśmy obecni na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz Linkedinie.