REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Plebiscyt im. Rafała „Pilatovica” Piłata

Piłkarz Miesiąca to jedna z najstarszych zabaw na RealMadryt.pl. Jej początek sięga listopada 2000 roku. Wówczas o liczenie głosów musieliśmy zadbać sami, a bardzo szybko zabrakło chętnej osoby, która wzięłaby na siebie to żmudne zajęcie. W końcu niemal rok później do pomocy zgłosił się użytkownik posługujący się pseudonimem Pilatovic.

Od tego czasu zabawa zaczęła powoli się rozwijać. W sierpniu 2001 roku oddano 48 głosów, rok później w grudniu było ich 293, a w kwietniu 2004 roku już prawie 700. Warte uwagi jest to, że Pilatovic wciąż liczył głosy ręcznie! Po zakończeniu sezonu 2003/2004 planowaliśmy zorganizować już po raz drugi Piłkarza Sezonu. Planowaliśmy po raz pierwszy włączyć do zabawy nagrody dla uczestników. Niestety na kilka dni przed startem dotarła do nas tragiczna wiadomość. Rafał w wieku zaledwie 20 lat umarł…

Przez długi okres nie zorganizowano żadnej edycji Piłkarza Miesiąca. Brakowało osoby, która byłaby w stanie zająć miejsce Pilatovica i co miesiąc mozolnie liczyć punkty. Na powrót konkursu czekaliśmy prawie dwa lata. Nie zapomnieliśmy jednak o Rafale. Plebiscyt, w którym użytkownicy wybierają najlepszych graczy Królewskich, został nazwany właśnie na cześć Pilatovica. Chcemy, by dzięki temu wśród polskich madridistas pozostała pamięć o człowieku, który do swoich ostatnich chwil pracował dla Was. Zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie imienia Rafała „Pilatovica” Piłata.

Głosowanie - Kwiecień 2019

Termin głosowania już upłynął. Wkrótce zamieścimy wyniki

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama