REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Wrzesień 2014

Za nami wrzesień, który był sporą ulgą dla drużyny Carlo Ancelottiego. Królewscy zaczęli go dość słabo, bo od porażki z Atlético, ale później wygrali sześć meczów z rzędu i bardzo dobrze zaczęli rozgrywki Ligi Mistrzów, a w Primera División pną się w górę tabeli. Nagrodę – szalik Realu Madryt ufundowaną przez sklep piłkarski PodStadionem – otrzymuje Rafał Roguski. Serdecznie gratulujemy i prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy.


Piłkarz miesiąca: Cristiano Ronaldo. Czternaście bramek w siedmiu meczach. Portugalczyk wszedł na swój – nieosiągalny dla nikogo innego – poziom i znów zachwyca.

Najgorszy piłkarz: Karim Benzema. Drugi miesiąc z rzędu Francuz nie zbiera zbyt pochlebnych ocen. Na szczęście październik zaczął bardzo dobrze.

Mecz miesiąca: Deportivo – Real Madryt 2:8. Pogrom na El Riazor, najwyższe zwycięstwo w historii wyjazdowych spotkań Królewskich. To musi robić wrażenie.

Najgorszy mecz: Real Madryt – Atlético Madryt 1:2. Colchoneros znów lepsi od Królewskich. Na szczęście dziś to podopieczni Simeone muszą gonić Los Blancos w ligowej tabeli.

Gol miesiąca: Chicharito vs Deportivo. Pierwsze trafienie Javiera było prawdopodobnie najładniejszym, jakie strzeli w ciągu wypożyczenia. Strzał-marzenie.

Najładniejszy gol:

1. Chicharito vs Deportivo - 1346 (56.01%)
2. James vs Deportivo - 711 (29.59%)
3. Benzema vs Basel - 142 (5.91%)
4. Bale vs Basel - 121 (5.04%)
5. Ronaldo vs Deportivo - 73 (3.04%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama