REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Piłkarz Sezonu 2009

Gonzalo Higuaín. Najlepszy zawodnik października, listopada, kwietnia i maja. Prawdą jest, i temu zaprzeczyć nie można, że Argentyńczyk nie zszedł w tym sezonie poniżej pewnego, - trzeba przyznać, na tle drużyny - wysokiego poziomu. Najlepszy strzelec w ekipie Królewskich. W tym sezonie dobitnie pokazał to, co ma w sobie najlepsze. A to zapewne nie jest wszystko, na co pipitę stać. Zaskarbił sobie uznanie nowego prezesa, zarządu i trenera Los Merengues. I to między innymi młody Argentyńczyk będzie stanowił o nowej sile nowego Realu Madryt.

Julien Faubert. Transfer sfinansowany naprędce. Nie wiadomo po co, nie wiadomo, dlaczego. Francuz miejsce w Madrycie zagrzał, lecz głównie na ławce rezerwowych. I to na pół roku. Szans na grę nie dostawał żadnych, więc i wskazanie go jako najgorszego może trochę dziwić, ale to oczywiście Wasz wybór. Na drugim miejscu znalazł się Royston Drenthe, który rozegrał nieco więcej minut od Francuza, lecz nie wiem, czy jest moment z tego sezonu, który Drenthe będzie rozpamiętywał do końca życia, jako ten jeden z najlepszych.

Real Madryt - Valencia 4:2 (Superpuchar). Mecz, w którym było wszystko. I to pierwszy oficjalny mecz w sezonie! Fantastyczne akcje, jej zwroty, czerwone kartki, pot, łzy, radość i klasyczna remontada. I pierwsze trofeum w sezonie. Niestety, ostatnie. W tym spotkaniu zobaczyliśmy Madryt, jaki lubimy najbardziej.

Real Madryt - Barcelona 2:6. Najwyższa porażka w historii na swoim terenie. Real Madryt otworzył wynik, kończąc pierwszą połowę z dwoma golami straty. Potem próbował jeszcze podjąć walkę, ale Barcelona tego dnia była poza naszym zasięgiem.

1. Robben vs Villarreal. Tak, zaiste, przepięknej urody to była bramka. Zejście z prawej flanki do środka i ka-pi-tal-ny strzał. W tym wypadku komentarz jest zbędny, to trafienie możecie zobaczyć tutaj.

3.4572. Na tyle oceniliście poczynania Królewskich w minionym sezonie. Nota bardzo trafnie oddaje wyniki i dokonania Realu Madryt. Miejmy nadzieję, że w podsumowaniu przyszłorocznym pierwszą cyfrą będzie ta, którą na koszulce będzie nosił Fernando Gago.

Najładniejszy gol:

1. Robben vs Villarreal - 1264 (25.73%)
2. De la Red vs Valencia (Superpuchar) - 1069 (21.76%)
3. Higuaín vs Barcelona - 1063 (21.64%)
4. Van der Vaart #2 vs Sporting Gijón - 792 (16.12%)
5. Guti vs Getafe (druga runda) - 690 (14.04%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama