REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Kwiecień 2008

Wyniki kwietniowej edycji pokazują, że w tym miesiącu nie mieliście problemów z wyborem zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W głosowaniu wzięło udział ponad trzy tysiące użytkowników. Grę drużyny oceniliście tym razem na 4.3202, w tym roku tylko w styczniu ekipa Bernda Schustera dostała od Was lepszą notę (4.5681).

W tym miesiącu najwięcej zaufania zaskarbił sobie u Was Iker Casillas. Na naszego portero oddało swój głos 68,17% użytkowników! I jest to wynik jak najbardziej uzasadniony. Jeśli nawet ten miesiąc w jego wykonaniu nie był najlepszy w tym roku, to gołym okiem widać, że powrócił świetnie dysponowany Iker Casillas z pierwszej części sezonu. W meczu z Athletikiem pokazał, że bramkarza nie można mierzyć miarą centymetrów. Drugi na liście znalazł się Argentyńczyk Fernando Gago, który swoimi występami przekonał do siebie 12,09% głosujących.

Mahamadou Diarra nie przekonał Was w tym gorącym okresie. Na Malijczyka swój głos w kategorii "Najgorszy piłkarz" oddało 45.37% biorących udział w konkursie użytkowników. Diarra z czystym sumieniem może spisać ten miesiąc na straty. Spośród czterech kwietniowych meczów reprezentant Mali wystąpił w dwóch - z Mallorką i Racingiem, a i te spotkania nie należały w jego wykonaniu do najlepszych. Druga pozycja w tej kategorii należy do Robinho, tak chciało 24.77% z Was. I mieliście rację, Brazylijczyk przyzwyczaił nas do nieco lepszych występów.

Najbardziej zadowoleni z podopiecznych Bernda Schustera byliście w meczu z Athletikiem Bilbao. Aż 86.91% spośród głosujących była tego dnia pod wrażeniem gry Los Merengues. Trudno się dziwić - padło najwięcej bramek, a i samą grą mogli nacieszyć oko nie tylko kibice Królewskich.

Nie mieliście żadnych problemów ze wskazaniem najgorszego spotkania, jakie rozegrał w tym miesiącu Real Madryt. 90.55% głosów padło na zremisowany mecz na ONO Estadi z Mallorką. Styl w tym spotkaniu pozostawiał wiele do życzenia, a wynik 1:1 to najmniejszy wymiar kary, jaka mogła spotkać Królewskich. Zdecydowanie najsłabszy mecz.

Czas na najpiękniejszą bramkę. Według większości z Was (61.27%) najładniejsze trafienie zanotował Wesley Sneijder w meczu przeciwko Murcii, który przepięknym uderzeniem pod poprzeczkę wprawił w euforię kibiców zgromadzonych tamtego wieczora na Santiago Bernabeu. Co więcej, bramka ta zapewniła Królewskim bardzo ważne trzy punkty.

Najładniejszy gol:

1. Sneijder vs Murcia - 1900 (61.27%)
2. Robben vs Athletic - 479 (15.45%)
3. Higuain vs Athletic - 375 (12.09%)
4. Higuain vs Racing - 197 (6.35%)
5. Saviola vs Athletic - 127 (4.1%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama