REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Luty 2006

Dawno nie było tak emocjonującego miesiąca. Wśród siedmiu lutowych meczów znalazły się wielkie zwycięstwa (choćby po 4:0 z Saragossą i Espanyolem) oraz wielkie przegrane (1:6 z tą samą Saragossą czy haniebne mecze z Mallorką i Arsenalem). Było więc w bród okazji, by Królewskich zobaczyć tak od najlepszej, jak i od najgorszej strony.

Skoro już o meczach wspomnieliśmy, miano najlepszego spotkania lutego wywalczył mecz Real Madryt – Real Saragossa 4:0 rozegrany w Pucharze Króla. Niezwykłe to było spotkanie, w którym Królewscy powalili rywala na murawę już w pierwszych minutach… a jednak smutne, bo jednego gola zabrakło do odrobienia strat z pierwszego meczu z podopiecznymi Víctora Muñoza; ten właśnie pojedynek w ramach Copa del Rey – porażka 1:6 z Realem Saragossa – uznaliście za najgorszy mecz lutego. Rozprawmy się do końca z tym dwumeczem. Otóż bramką miesiąca zostało (tu cytat w pisowni oryginalnej z relacji Live) fenomemalne, fantastyczne, nieziemsie uderzenie Cicinho z 30 metrów!!!

Patrząc na Wasze komentarze po lutowych meczach, jasne było, że „faworyt" w następnej kategorii mógł być tylko jeden, wobec czego, bez zbędnego lania wody: najgorszym piłkarzem lutego został Ronaldo.

I dochodzimy wreszcie do głównego punktu programu: Piłkarza Miesiąca. O ile w styczniu Robinho zdobył tytuł miażdżącą przewagą 72% głosów, o tyle teraz walka była dużo bardziej wyrównana, a Robinho znalazł godnego siebie konkurenta. Bez szans byli drugi raz z rzędu piąty Mejía i czwarty Gravesen. Walkę próbował podjąć Ramos, ale tak naprawdę bezkonkurencyjny był brazylijski duet Robinho – Cicinho. Zwycięzca osiągnął przewagę trochę ponad trzystu głosów. Obrońca tytułu z zeszłego miesiąca czy zdobywca najpiękniejszej bramki lutego? Drodzy madridistas, Piłkarzem Miesiąca w Plebiscycie im. Rafała „Pilatovica" Piłata został Cicinho!

Grę Realu Madryt oceniliście na trójkę z plusem.

W lutowej edycji oddano 1842 głosy.

Najładniejszy gol:

Cicinho vs Saragossa – 49,9%
Robinho vs Alaves – 16,8%
Roberto Carlos vs Saragossa – 13,7%
Zidane#2 vs Espanyol – 13%
Cicinho vs Alaves – 6,6%

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama