Oceń piłkarzy po meczu z Barceloną

Zapraszamy do oceniania występu piłkarzy Królewskich. Sposób głosowania jest prosty – wystarczy poniżej wystawić noty, klikając w odpowiednią gwiazdkę. Skala od 1 do 6 (1 to najsłabiej, 6 – najlepiej).

• 2024.04.21, 21:56 972

Na autostradzie do mistrzostwa!

W meczu 32. kolejki La Ligi Real Madryt wygrał u siebie z Barceloną 3:2. Bramki dla Królewskich zdobyli Vinícius Júnior (z rzutu karnego), Lucas Vázquez i Jude Bellingham.

• 2024.04.21, 20:23 2

Rozgrzewka przed Barceloną [VIDEO]

Królewscy wybiegli już na murawę i rozpoczęli rozgrzewkę na Santiago Bernabéu, gdzie za kilkadziesiąt minut zaczną mecz z Barceloną. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 21:00.

• 2024.04.21, 19:08 754

Real – Barcelona: Znamy składy!

Carlo Ancelotti odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu przeciwko Barcelonie. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00 na Santiago Bernabéu.

• 2024.04.21, 18:51 8

Dzisiaj debiut telebimu 360 stopni

Telebim 360 stopni działa już w pełni i dookoła całego Santiago Bernabéu. W ostatnich dniach przeprowadzano ostatnie testy, a dzisiaj czas na debiut nowej technologii.

• 2024.04.21, 18:13 6

Ancelotti jedynym zagrożonym zawieszeniem

Królewscy przystępują do meczu z Barceloną z jednym zagrożonym zawieszeniem. Za pięć dni zagrają na wyjeździe z Realem Sociedad.

• 2024.04.21, 17:27 4

Specjalna piłka i potencjalnie ponad 650 milionów widzów

Dedykowana piłka, milionowa widownia na całym świecie, 36 kamer na stadionie. La Liga chwali się bogata oprawą ligowego Klasyku na Santiago Bernabéu.

• 2024.04.21, 16:41 56

João Cancelo: Zasługujemy na zwycięstwo

João Cancelo udzielił wywiadu dla klubowej telewizji FC Barcelona przed dzisiejszym meczem z Realem Madryt. Przedstawiamy wypowiedzi Portugalczyka.

• 2024.04.21, 15:55 18

Bernardo Silva: W momentach presji bramkarze w 99% przypadków się rzucają

Bernando Silva udzielił wywiadu po wczorajszym spotkaniu z Chelsea i miał okazję odnieść się do tego, co wydarzyło się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

• 2024.04.21, 15:54 5

Ter Stegen może pobić z Realem osobisty rekord

Bramkarzowi brakuje 53 minut do wyrównania swojego najlepszego czasu bez wpuszczonego gola w lidze.