Advertisement
Menu
Aktualności
  • 2025.03.02, 14:14 5

    „Sprawa Antony’ego” dostarcza argumentów Realowi Madryt

    „Ułaskawienie zawodnika Betisu potwierdza obsesyjną retorykę zawartą w tej przerażającej skardze Królewskich”, zaczyna swój felieton na łamach El País Alfredo Relaño. Hiszpan to emerytowany dziennikarz i były dyrektor dziennika AS od 1996 do 2019 roku, ale ciągle udziela się w mediach.

  • 2025.03.02, 13:57 1

    Punkty stracone w ostatnich sekundach

    W 26. kolejce Primera Federación Castilla zremisowała na wyjeździe z Intercity 2:2. To gospodarze wyszli na prowadzenie, później Królewscy odrobili straty, ale wypuścili zwycięstwo z rąk w ostatnich sekundach rywalizacji.

  • 2025.03.02, 13:10 7

    Real stracił głowę

    Real Madryt stracił już 10 goli strzelonych głową we wszystkich rozgrywkach, czyli tyle samo, co Celta Vigo. Wszystko to pomimo faktu, że w składzie Królewskich występują tacy zawodnicy, jak Courtois, Rüdiger, czy Tchouaméni, pisze AS.

  • 2025.03.02, 13:05 9

    Valverde znów nie trenował z drużyną

    Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas i rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu w tym sezonie.

  • 2025.03.02, 13:02 45

    Gdy Asencio nie gra od pierwszej minuty, Real przegrywa

    Statystyki z ostatnich spotkań pokazują, jakoby Real był uzależniony od gry swojego wychowanka w podstawowym składzie.

  • 2025.03.02, 12:46 0

    Mateo: Zwycięstwa zawsze dają ci dużo pewności siebie

    Chus Mateo wypowiedział się dla klubowych mediów przed wyjazdowym spotkaniem z Gran Canarią. Chwalił rywala, z którym Królewscy niedawno się mierzyli w Pucharze Króla.

  • 2025.03.02, 12:46 8

    Sędziowie, spirala paranoi i radykalizacja: nastała era teorii spiskowych w futbolu

    Rory Smith na łamach The Athletic zwraca uwagę, że choć futbol w Turcji jest pogrążony w teoriach spiskowych, to podobne zjawisko coraz bardziej przenika także inne europejskie ligi, gdzie kluby oskarżają sędziów o stronniczość bez rzeczywistych dowodów. Przykłady z Włoch, Francji i Hiszpanii pokazują, że paranoja dotycząca korupcji może osłabiać wiarę kibiców w uczciwość rozgrywek, co zagraża całemu futbolowi. Autor ostrzega, że nadużywanie takich oskarżeń przez kluby może prowadzić do destrukcyjnych konsekwencji, podważając sens rywalizacji sportowej. Przedstawiamy pełne tłumaczenie jego tekstu.

  • 2025.03.02, 12:41 3

    Isco Superstar

    Jeśli Isco miał jeszcze coś do udowodnienia światu, to wczoraj tego dokonał. Pomocnik zaliczył kapitalne zawody przeciwko swojemu byłemu klubowi i tym samym dał jasny sygnał, że po poważnej kontuzji nie ma już śladu.

  • 2025.03.02, 12:07 2

    Wyjazd na Wyspy Kanaryjskie

    W 22. kolejce Ligi Endesa Real Madryt zagra na wyjeździe z Gran Canarią. Królewscy walczą o to, żeby obronić pozycję samodzielnego lidera.

  • 2025.03.02, 12:07 6

    Clément Turpin na pierwszy mecz z Atlético

    UEFA wybrała francuskich sędziów na najbliższy mecz Realu Madryt w Lidze Mistrzów. Arbitrem głównym będzie Clément Turpin, a za wideoweryfikację odpowiadać będzie Jérôme Brisard.

  • 2025.03.02, 12:00 58

    Oceny zawodników po meczu z Betisem

    Real Madryt przegrał na wyjeździe z Betisem 1:2. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili redaktorzy i użytkownicy RealMadryt.pl. Skala 1–6.

  • 2025.03.02, 11:59 3

    Mendy z asystą w lidze po naprawdę długiej przerwie

    Ferland Mendy przytomnie podał do Brahima, a ten dał Królewskim prowadzenie na Benito Villamarín.