Otrzymałeś nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu. Jak się z tym czujesz?
Szczerze mówiąc, nie zasłużyłem na nią. Powinna trafić do któregoś z ich chłopaków, którzy bronili naprawdę świetnie. Miałem kilka momentów, ale trudno było wejść w mecz. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy na mnie zagłosowali, ale tak naprawdę ta nagroda powinna była trafić do jednego z nich. Szacunek dla nich. Jak zawsze — klasyka drugiego meczu, nie? Z Anglią wygrywamy pierwszy, gramy dobrze, a potem remisujemy drugi. Ale to w porządku. Myślę, że oni grali na remis, bo to dawało im awans, i trzeba im oddać, że wykonali świetną robotę.
* * *
Co sądzisz o przyjściu Mou?
Świetnie, świetnie! To top, top, top trener. Jestem z jego powodu bardzo szczęśliwy.
Rozmawiałeś już z nim?
Tak, trochę.
I co ci powiedział?
Nie mogę powiedzieć.
Real dokonał już kilku transferów. Zdążyłeś się ze wszystkimi przywitać?
Klub dokonał wielu transferów, ale bardzo dobrych. To piłkarze z ogromna jakością i doświadczeniem. Teraz skupiam się na Anglii, ale jestem bardzo szczęśliwy, że później będę mógł z nimi pracować.
Podoba ci się Hiszpania?
Hiszpania? Bardzo, uwielbiam ją.
Czy jest faworytem do wygrania mundialu?
Aaa, pytasz o drużynę czy kraj?
Drużynę.
Też jest bardzo dobra, ale kraj jest lepszy, uwielbiam go.
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się