Joan Gaspart
– A kim do cholery jest Carvajal? Przecież ja o tym piłkarzu ledwie słyszałem, a wy go teraz wynosicie pod niebiosa. Ale kim on niby jest? Przecież to facet, który jest już skończony. Nie wątpię, że był świetnym zawodnikiem, ale nic ponadto.
Lluís Carrasco
– Carvajal jest kapitanem Realu Madryt. Nie znam go osobiście, dlatego nigdy nie odważyłbym się powiedzieć, że jest prymitywny… Ale w Klasyku zachował właśnie jak ktoś prymitywny, jak chuligan.
– Nie odważyłbym się powiedzieć, że Carvajal jest podły, bo go nie znam, ale cóż… w Klasyku zachował się w sposób bardzo podły i okrutny. Nie odważyłbym się powiedzieć, że Carvajal jest agresorem, ale w niedzielę zachował się jak prześladowca. Nie pokazał wartości, jakie powinien mieć kapitan Realu Madryt. Zachował się jak chłopak z osiedla, który gdy rywal jest już ranny, podchodzi i depcze mu głowę na oczach wszystkich, żeby koledzy go za to oklaskiwali. I to jest obrzydliwe.
* * *
Przypominamy, że wszystkie szczegóły dotyczące pomeczowej przepychanki można znaleźć w tym artykule. Liderom opinii z Katalonii chodziło o moment, w którym Dani Carvajal podszedł do Lamine'a Yamala i pokazał mu gestem dłonią, że za dużo gada. Chodziło oczywiście o jego słowa, że Real Madryt kradnie.
Komentarze (95)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się