REKLAMA
REKLAMA

Agent Achrafa: Wrócimy do Realu Madryt

Przyszłość Achrafa Hakimiego ciągle nie jest jasna. Marokańczyk przebywa na wypożyczeniu w Borussii Dortmund, która – tak jak wiele europejskich klubów – jest zainteresowana tym, by pozyskać prawego obrońcę na zasadzie transferu definitywnego.
REKLAMA
REKLAMA
Agent Achrafa: Wrócimy do Realu Madryt
Fot. Getty Images

Niedawno Alejandro Camaño, agent zawodnika, kilka razy wypowiadał się w sprawie przyszłości swojego podopiecznego. Po zamieszaniu związanym z umową Marokańczyka z Królewskimi stwierdził, że „Achrafa chcą wszystkie wielkie kluby w Europie i oczywiście Real Madryt jest jednym z nich”. Zaznaczył też, że jedną z możliwości jest pozostanie w Dortmundzie. W ostatnich dniach mówiło się też o tym, że ofertę za 21-latka może złożyć Inter Mediolan.

– Inter? Nie ma obecnie takiej oferty. Wrócimy do Realu Madryt – odrzekł jasno Alejandro Camaño na łamach marokańskiego tygodnika Assahifa

REKLAMA
REKLAMA

– Achraf będzie najlepszym zawodnikiem na świecie na swojej pozycji. Jestem z niego dumny, tak jak cały jego kraj jest dumny z niego – stwierdził agent Marokańczyka.

Wypowiedzi agenta mimo wszystko nie można uznać za jednoznaczną deklarację w sprawie następnego sezonu. Zgodnie z umową między Realem Madryt, Borussią i Achrafem piłkarz po zakończeniu wypożyczenia w Dortmundzie znów będzie pełnoprawnym zawodnikiem Królewskich. Zawodnik nie ukrywa jednak, że jego celem jest gra.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

REKLAMA