Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Kryzys wywołany przez koronawirusa oraz tradycyjnie plany transferowe Barcelony to główne tematy na niedzielnych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Oklaski dla dzieci” – MARCA stwierdza, że jutro będą gwiazdami sportu, a dzisiaj są bohaterami wzorowo znoszącymi tę izolację. „Ten wybór rysunków przesłanych na stronę gazety jest hołdem dla nich wszystkich”.

Na dole w sekcji Królewskich: Achraf zabezpieczony do 2023 roku – wiara w Marokańczyka.

Poza tym na dole: NBA już rozważa odwołanie sezonu – pesymizm z powodu ekspansji wirusa.

AS
Article photo

„Białe złoto” – AS analizuje, że strategia Realu opierająca się na kupowaniu graczy młodszych niż 20 lat zamiast Los Galácticos przyniosła efekty: wartość 11 zawodników zwiększyła się do 355 milionów euro.

Poza tym na dole w sekcji pandemii: NBA po raz pierwszy myśli o anulowaniu sezonu – plan z grą w jednym miejscu zaczyna być niewykonalny; stan alarmowy w Hiszpanii przedłużony do 26 kwietnia – izolacja ludności przynosi efekt w postaci ograniczenia liczby zgonów; plan na powolne wznowienie aktywności.

Mundo Deportivo
Article photo

„#dziękujemy” – Mundo Deportivo przedstawia logo firm oraz podziękowania: „Dziękujemy wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy ryzykują swoim życiem, by uratować życie innych. Dziękujemy tym, którzy troszczą się o produkcję, dystrybucję i ostateczną sprzedaż pożywienia i dóbr pierwszej potrzeby. Dziękujemy służbom i funkcjonariuszom bezpieczeństwa, personelowi sprzątającemu, farmaceutom, opiekunom, dziennikarzom, dostawcom i pracownikom kiosków. Dziękujemy tym, którzy pozwalają na to, by to wszystko działało: służbom transportu publicznego i prywatnego, firmom telekomunikacyjnym, profesjonalistom z organizacji finansowych oraz tym, którzy zapewniają światło, gaz i wodę do domów oraz szpitali. Dziękujemy tym, którzy niestrudzenie szukają szczepionki, organizacjom charytatywnym i tym wszystkim, którzy nie tracą nadziei, że da się z tego wyjść”.

Sport
Article photo

„Neymar przygotowuje już swoje odejście” – Sport podaje, że Brazylijczyk chce definitywnie zakończyć swój etap w PSG, by wrócić do Barcelony. Francuski klub godzi się z tym, że jego odejście może być nieuniknione i szykuje strategię, by go sprzedać.

Na górze: Florentino prosi teraz swoich zawodników o obniżkę pensji – prezes Realu przebadał sytuację z kapitanem Sergio Ramosem.

Poza tym na dole: Lautaro nie dochodzi do porozumienia ws. nowego kontraktu z Interem – Włosi nie mogą wyrównać ofert, jakie ma zawodnik; 30 lat od Pucharu, w którym obejrzano narodziny Dream Teamu – Barcelona Cruyffa wygrała 5 kwietnia 1990 roku z Realem 2:0; „Tenis powinien przemyśleć sprawy po tym kryzysie” – wywiad z tenisistą Feliciano Lópezem.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!