REKLAMA
REKLAMA

Sporo klubów chciałoby Lucasa Silvę

Kontrakt piłkarza z Realem wygasa za kilka dni
REKLAMA
REKLAMA

Najbliższa przyszłość Lucasa Silvy rozstrzygnie się tego lata. Środkowy pomocnik, który w 2015 roku trafił do Realu Madryt z Cruzeiro, przestanie niebawem być graczem Los Blancos, ponieważ jego kontrakt wygasa dokładnie 30 czerwca tego roku. Brazylijskie UOL Esporte informuje, że usługami 26-latka zainteresowanych jest aż siedem klubów.

Lucas Silva chciałby pozostać jednek w Cruzeiro, gdzie przebywa obecnie na wypożyczeniu z Realu Madryt. Zawodnik pragnie kontynnuować karierę w zespole, w którym stawiał pierwsze piłkarskie korki, ale w Bom Jesus de Goiás nie mogą narzekać na brak ofert i możliwy jest scenariusz, w którym Brazylijczyk zmieni tego lata drużynę.

Królewscy nie otrzymają za niego żadnych pieniędzy, ponieważ Lucas Silva za kilka dni będzie już wolnym graczem. UOL Esporte donosi jednak, że w swoich szeregach widziałoby go Gremio, ale też kilka zespołów z Europy, jak Atalanta, Benfica, Espanyol czy Sevilla. Innym rozwiązaniem mógłby być też transfer do meksykańskiej Ligi MX, gdzie Brazylijczyk mógłby grać w barwach Amériki lub Tigres.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA