REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze charytatywnie

Świąteczna atmosfera udzieliła się całej ekipie Królewskich.
REKLAMA
REKLAMA

Od pewnego czasu działa fundacja Realu Madryt pod kierownictwem Floro Pereza. Celem nadrzędnym jest pomoc dzieciom. W tym pięknym czasie, jakim są święta, owa fundacja działa bardzo sprawnie gromadząc fundusze i prezenty dla adresatów całej akcji. Również piłkarze dołączyli się do ogólnej pomocy i z różnymi upominkami od siebie i innych ofiarodawców, podążyli do szpitalów, aby obdarować tamtejszych małych pacjentów. Podkreślają, że największą nagrodą dla nich, będzie uśmiech na twarzy najmłodszych kibiców Realu i nie tylko. Sekcja koszykówki nie chciała być dłużna piłkarzom. Po zorganizowanej kolacji w restauracji „Puerta 57” także oddali się świąteczniej atmosferze i postanowili wystąpić w roli Mikołajów (oczywiście nieprzebranych).

Oto szpitale, jakie odwiedzili reprezentanci fundacji:
Hospital General Gregorio Marañón: Solari, Raúl Bravo y Stojic.
Hospital La Paz: Owen, Woodgate, Ronaldo y Fotsis.
Hospital Ramón y Cajal: Morientes, Salgado, Sonko y Gélabale.
Hospital San Rafael: Figo, Guti, Bennett y Burke.
Fundación Jiménez Díaz: Zidane, Pavón y Hervelle.
Hospital Clínico Universitario San Carlos: Helguera, Samuel, Bullock y Bell.
Hospital del Niño Jesús: Roberto Carlos, Diego López, Celades y Bueno.
Hospital Doce de Octubre: Casillas, Mejía, Borja y Felipe Reyes.
Clínica La Zarzuela: Raúl, Beckham y Herreros.

Ostatnie aktualności

Roberto Carlos niezadowolony

Brazylijczyk nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Realu. Nie wyklucza odejścia z klubu już w styczniu

83

Sacchi już w Realu?!

Arrigo Sacchi już we wtorek może zostać oficjalnie menedżerem Królewskich!

22
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

REKLAMA