REKLAMA
REKLAMA

Laporta: Calderón był wielkim prezesem

Prezes Barcelony wychwala swojego przyjaciela
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwszym w tym roku spotkaniu zarządu Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF), prezes FC Barcelona, Joan Laporta, postanowił wypowiedzieć się w samych superlatywach na temat byłego już prezesa Realu Madryt, Ramóna Calderóna. "Według mnie Calderón był wielkim prezesem. Zwycięskim i odważnym. Dzisiaj miałem okazję się z nim zobaczyć. To było bardzo poruszające, gdyż my, prezesi klubów, zmagamy się czasami z sytuacjami nie do zniesienia", powiedział Laporta.

Calderón prezesem Realu Madryt został 3 lipca 2006 roku. Natomiast do zarządu RFEF dołączył 15 listopada tego samego roku. Z funkcji prezesa klubu ze stolicy Hiszpanii zrezygnował 16 stycznia 2009 roku, po tym jak na jaw wyszły naruszenia związane z głosowaniem na ostatnim Walnym Zgromadzeniu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA