MARCA

„W gablocie jest jeszcze miejsce” – Mikel Merino w wywiadzie na wyłączność dla dziennika MARCA przed półfinałem mundialu z Francją. „Cieszy mnie radość, którą przekazujemy”. „Mbappé jest stworzony do takich meczów, ale my też”, podkreśla bohater Hiszpanii z ostatnich spotkań. La Roja jutro o 21:00 zagra z Francją o finał.
Hiszpania kontra imperium gola: Francja jest największą ofensywną fabryką światowego futbolu. Drugi półfinał zapowiada się wyjątkowo gorąco: Anglia zmierzy się z Argentyną, a w tle wracają rachunki za Maradonę. Real Madryt bije rekord: zawodnicy Królewskich strzelili już na mundialu 19 goli. Atlético i Real Madryt rozpoczynają przygotowania do sezonu, to 16. rok Simeone i druga era Mourinho. Sinner obronił tytuł na Wimbledonie i zdobył piąty tytuł wielkoszlemowy. Márquez wygrał w Niemczech po raz dziesiąty.
AS

„Widziałem siebie z Pucharem Świata” – Pau Cubarsí w wywiadzie dla dziennika AS przed jutrzejszym półfinałem mundialu z Francją. „Mbappé nie przeraża”, mówi hiszpański stoper o największej gwieździe rywala. Reprezentacja Hiszpanii wyciska maksimum ze swojej gry zespołowej.
Do półfinałów z kontrowersjami: Anglia i Argentyna zagrają o finał po dwóch szeroko komentowanych zwycięstwach. Anglicy pokonali Norwegię 2:1, a Argentyńczycy wygrali ze Szwajcarią 3:1. VAR doprowadził do wyrzucenia Embolo za symulkę w środku pola, a mundial nadal pozostaje pod lupą. Marc Márquez wciąż naciska: dublet na jego torze zbliża go na 18 punktów do lidera Jorge Martína. Sinner obronił tytuł na Wimbledonie i dołożył piąty tytuł wielkoszlemowy po zaciętym finale ze Zverevem. Van der Poel w trybie klasyka: pierwsza część Tour de France kończy się efektownym zwycięstwem Holendra.
Mundo Deportivo
Okładka gazety nie pojawiła się jeszcze w Internecie.
Sport

„Bohater La Rojy” – Mikel Merino w rozmowie ze Sportem po dwóch historycznych golach dla Hiszpanii. „Przeszedłem od najgorszego momentu do chwały. Nie mogłem nawet chodzić, a teraz strzeliłem dwa historyczne gole. Jestem bardzo szczęśliwy”. Pomocnik nie boi się półfinału z Francją: „Na tym etapie nie ma już czasu, by kogokolwiek się bać. Tu jest tylko wiara w zwycięstwo”.
Messi rzuca wyzwanie Kane’owi w półfinale mundialu: Argentyna pokonała Szwajcarię 3:1, a Julián Álvarez odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Albicelestes. Anglia wygrała z Norwegią 2:1, a Bellingham poprowadził swój zespół dubletem. Dziś rusza nowy projekt Flicka w Barcelonie, Adeyemi dostał zgodę na podróż. Sinner wygrywa Wimbledon i zdobywa piąty tytuł wielkoszlemowy. Nkamhua przychodzi z Varese i zostaje pierwszym transferem koszykarskiej Barcelony. Márquez wygrywa w Niemczech i jest już trzeci w mistrzostwach świata.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się