REKLAMA
REKLAMA

Ilu piłkarzy nie trenuje z grupą przed Bayernem? [NA ŻYWO]

Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli właśnie ostatnie zajęcia przed kolejnym meczem w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA
Ilu piłkarzy nie trenuje z grupą przed Bayernem? [NA ŻYWO]
Widok na boiska treningowe pierwszej drużyny Realu Madryt w Valdebebas. (fot. Getty Images)

AKTUALIZACJA: Poza grupą pozostają tylko Rodrygo i Courtois. Dzisiaj Mendy pracuje z grupą na murawie, chociaż podano, że obejmie to na razie tylko część treningu.

REKLAMA
REKLAMA

W Valdebebas od godziny 11:00 trwa ostatni trening Realu Madryt przed pierwszym ćwierćfinałem Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, przy czym jego pierwsza część obejmuje często sesję wideo i zawodnicy wychodzą na murawę trochę później. Ten mecz rozpocznie się we wtorek o 21:00. Podczas wczorajszych zajęć z zespołem trenowali nie wszyscy zawodnicy:

  • Rodrygo Goes kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 2 marca zerwał więzadło krzyżowe przednie i łąkotkę boczną prawej nogi.

  • Ferland Mendy kontynuował rehabilitację. Francuz 11 marca nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze.

  • Thibaut Courtois kontynuował rehabilitację. Belg 17 marca nabawił się kontuzji mięśnia prostego przedniego prawego uda.

  • Podstawowi piłkarze z meczu z Mallorcą odbywali regenerację, więc nie znamy stanu wszystkich zawodników.

Zapraszamy na transmisję Real Madrid TV z pierwszego kwadransa tych zajęć:

NA ŻYWO W RM PLAY [lepsza jakość; wymagana rejestracja]

NA ŻYWO W REALMADRID TV [gorsza jakość; możliwa rejestracja]

* * *

Pierwszy mecz Realu Madryt z Bayernem Monachium w Polsce będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Extra 1 w serwisie CANAL+ Online oraz na kanałach Telewizji Polskiej.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA