REKLAMA
REKLAMA

Fantastyczny gol Gonzalo na treningu [VIDEO]

Klubowa telewizja opublikowała materiał wideo z poniedziałkowego treningu w Kazachstanie. Poza grupą pozostaje pięciu piłkarzy.
REKLAMA
REKLAMA
Fantastyczny gol Gonzalo na treningu [VIDEO]
Ujęcie z kulisów treningu. (fot. RealMadridTV)

Królewscy dotarli do Ałmat już w niedzielę, a w poniedziałek odbyli trening na stadionie meczowym. Klub przekazał, że ta sesja rozpoczęła się od aktywcacji, po której zawodnicy pracowali nad rozgrywaniem i wykańczaniem akcji. W drugiej części rozegrali minimecz na zmniejszonym boisku, a te zajęcia zakończyły ćwiczenia strzeleckie. W Hiszpanii pozostało pięciu kontuzjowanych zawodników. Przedstawiamy kulisy tej sesji w Kazachstanie:

REKLAMA
REKLAMA

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Ferland Mendy kontynuuje rehabilitację. Francuz 26 kwietnia 2025 roku doznał zerwania ścięgna w mięśniu prostym prawego uda, będącego częścią mięśnia czworogłowego. Media informują, że do gry wróci na przełomie października i listopada.
  • Antonio Rüdiger kontynuuje rehabilitację. Niemiec 12 września doznał kontuzji mięśnia prostego uda w lewej nodze. Media informują, że do gry wróci w grudniu.
  • Trent Alexander-Arnold kontynuuje rehabilitację. Anglik 16 września doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze. Media informują, że do gry wróci w listopadzie.
  • Dani Carvajal rozpoczął rehabilitację. Hiszpan 27 września doznał kontuzji łydki. Media informują, że do gry wróci pod koniec października.
  • Éder Militão pozostał w Madrycie, bo 27 września doznał stłuczenia stawku skokowego. Wstępnie może wrócić na sobotni mecz z Villarrealem.

* * *

Mecz z Kajratem Ałmaty rozpocznie się we wtorek o 18:45 czasu polskiego, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Extra 1 w serwisie CANAL+. [współpraca]

Ostatnie aktualności

Wygnanie

Zapowiedź meczu z Kairatem Ałmaty

74
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA