REKLAMA
REKLAMA

Real Madryt – Espanyol: Przewidywane składy

Real Madryt rozegra dzisiaj kolejne spotkanie i tym razem zmierzy się z Espanyolem. Dziś również należy spodziewać się zmian w wyjściowej jedenastce.
REKLAMA
REKLAMA
Real Madryt – Espanyol: Przewidywane składy
Vinícius Júnior. (fot. Getty Images)

Królewscy rozegrają dzisiaj kolejne spotkanie w La Lidze, a ich rywalem będzie Espanyol, który przed tą kolejką zajmował trzecie miejsce w tabeli. Xabi Alonso nie może dzisiaj liczyć na kontuzjowanych Antonio Rüdigera, Ferlanda Mendy'ego i Trent Alexander-Arnold, a za czerwoną kartkę obejrzaną na Estadio Anoeta pauzuje Dean Huijsen.

Bask wcale nie musi dokonywać wielu korekt względem ostatniego meczu, ale przyzwyczaił nas już do rotacji i niespodzianek. Między słupkami stanie Thibaut Courtois. Na bokach obrony mamy oglądać Daniego Carvajala i Álvaro Carrerasa. Na środku obrony zagrają natomiast Éder Militão i Raúla Asencio. W drugiej linii najprawdopodobniej oglądać będziemy Auréliena Tchouaméniego, Ardę Gülera i Fede Valverde. Odpowiedzialność za zdobywanie bramek ma spaść na barki Brahima, Viníciusa Júniora i Kyliana Mbappé.

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Asencio, Carreras; Tchouaméni, Arda Güler, Valverde; Brahim, Vinícius i Mbappé
Pozostali: Łunin, Mestre, Alaba, Fran García, David Jiménez, Bellingham, Camavinga, Ceballos, Endrick, Rodrygo, Gonzalo i Mastantuono

REKLAMA
REKLAMA

Espanyol: Dmitrović, El Hilali, Calero, Cabrera, Romero; Pol Lozano, Urko; Dolan, Expósito, Puado; Roberto.
Pozostali: Fortuño, Pol Tristán, Rubén, Salinas, Rubio, Riedel, Javi Hernández, Terrats, Pickel, Roca, Koleosho, Jofre i Kike

* * *

Mecz z Espanyolem rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16:15, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Sport w serwisie CANAL+.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

REKLAMA