Advertisement
Menu
/ abola.pt

A Bola: Obrador jest już w Lizbonie, droga wolna dla Carrerasa

Powrót Álvaro coraz bliżej.

Foto: A Bola: Obrador jest już w Lizbonie, droga wolna dla Carrerasa
Álvaro Carreras. (fot. Getty Images)

Rafael Obrador, 21-letni hiszpański lewy obrońca, przyleciał w środę do Lizbony, aby dopełnić formalności związanych z podpisaniem kontraktu z Benficą i związać się z klubem na pięć sezonów. „Jestem bardzo szczęśliwy”, powiedział krótko na lotnisku w Lizbonie.

Zawodnik, który będzie kosztował 5 milionów euro, podróżował w towarzystwie matki, ojca, agenta, prawnika oraz Rui Pedro Braza, dyrektora sportowego Benfiki do końca okna transferowego. Real Madryt dał mu zielone światło na podróż do portugalskiej stolicy, gdzie ma przejść badania fizyczne i medyczne oraz podpisać umowę na Estádio da Luz w towarzystwie prezesa Rui Costy, informuje A Bola.

Następca Álvaro Carrerasa był w minionym sezonie wypożyczony z Realu Madryt do Deportivo La Coruña, a teraz ma wzmocnić drużynę prowadzoną przez Bruno Lage'a. Samolot z Obradorem na pokładzie, lecący z Barcelony, wylądował późnym wieczorem na lotnisku Humberto Delgado. Dzisiaj piłkarz ma odbyć pierwsze spotkania z przedstawicielami klubu i zapoznać się z infrastrukturą Benfiki, donosi A Bola.

Álvaro Carreras przejdzie zaś drogę odwrotną do Obradora i ma wkrótce otrzymać zielone światło na podpisanie kontraktu z Realem Madryt. Choć pojawiają się informacje, że są to odrębne transakcje, porozumienie Benfiki z nowym lewym obrońcą oznacza, że także Królewscy mogą ruszyć ze swoimi planami. Real Madryt został wczoraj wyeliminowany z Klubowego Mundialu przez PSG i szybko wraca do stolicy Hiszpanii, gdzie Carreras będzie mógł przejść testy fizyczne, badania medyczne i po raz drugi w życiu podpisać kontrakt z madryckim gigantem. Florentino Pérez, prezes Los Blancos, ma wreszcie czas w kalendarzu, by sfinalizować ten transfer, podsumowuje A Bola.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!