Od godziny 16:30 trwa trening Realu Madryt przed spotkaniem fazy pucharowej Klubowego Mundialu z Juventusem. To spotkanie rozpocznie się we wtorek o 21:00 czasu polskiego.
Do Stanów Zjednoczonych polecieli wszyscy gracze pierwszej drużyny poza kontuzjowanym Ferlandem Mendym. Kontuzji nabawił się też David Alaba. Do zespołu dołączył już Endrick, który zacznie pracować z grupą, a ciągle do dyspozycji po swoich urazach dochodzą Dani Carvajal, Éder Militão i Eduardo Camavinga.
AKTUALIZACJA: Na starcie zajęć w grupie brakuje tylko Endricka (oraz oczywiście Mendy'ego i Alaby).
Zapraszamy na transmisję Real Madrid TV z pierwszego kwadransa tych zajęć:
NA ŻYWO W RM PLAY [lepsza jakość; wymagana rejestracja]
NA ŻYWO W REALMADRID TV [gorsza jakość; bez rejestracji]
* * *
Mecze Klubowego Mundialu można obstawiać w FORTUNA, w której z kodem KODVIPA możesz otrzymać przy rejestracji bonus nawet do 345 złotych.
FORTUNA to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem. Grać mogą tylko osoby pełnoletnie 18+.
Wszystkie mecze Klubowego Mundialu można oglądać za darmo po zalogowaniu się na stronę DAZN. Więcej szczegółów tutaj.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się