– Faworyt do wygrania La Ligi? Myślę, że trudno zdecydować, szczególnie przy wielu drużynach znajdujących się blisko szczytu. Tabela pokazuje, że Real Madryt, Atlético i Barcelona mają zbliżony poziom. Zobaczymy po zimowej przerwie, kto najdłużej utrzyma swój poziom. Szczerze, ja byłem pod wrażeniem gry Barcelony, więc uważam, że są najpoważniejszym kandydatem do tytułu.
– Vinícius z The Best, ale bez Złotej Piłki? To decyzja głosujących. To zawodnik, który oczywiście posiada wielkie umiejętności, ale moim zdaniem ma też wady w swoim zachowaniu na boisku, jak symulowanie kontuzji lub domaganie się nieistniejących karnych.
– Nie sądzę, że te zachowania pomagają mu w trakcie meczów. Spędza dużo czasu na rozmowach z sędziami i innymi piłkarzami. Myślę, że byłby dużo lepszy, gdyby przestał to robić. Pomogłoby mu to też w zdobyciu nagrody w następnym sezonie.
Komentarze (25)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się