REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Pablo Laso opuścił oddział intensywnej terapii

Real Madryt wydał dzisiaj trzeci komunikat w sprawie zdrowia Pablo Laso, trenera drużyny koszykarzy, który przeszedł wczoraj zawał serca.
REKLAMA
REKLAMA
Oficjalnie: Pablo Laso opuścił oddział intensywnej terapii
Fot. Getty Images

W pierwszym niedzielnym komunikacie poinformowano o zawale trenera, a w drugim o cewnikowaniu serca przeprowadzonym u 54-latka. Dzisiaj wydano trzeci komunikat w tej sprawie.

„Real Madryt komunikuje, że stan Pablo Laso rozwija się w sposób pozytywny i otrzymał on wypis z oddziału intensywnej terapii Szpitala Uniwersyteckiego Sanitasu La Moraleja. Nasz trener został przeniesiony na oddział kardiologiczny i kontrolę nad jego stanem będzie sprawować sztab kardiologiczny”, przekazali Królewscy.

REKLAMA
REKLAMA

Przypomnijmy, że w sobotę wieczorem szkoleniowiec bez problemu prowadził w Madrycie półfinałowy mecz ligowy z Baskonią. Media podkreślają, że dotychczas 54-latek nie miał problemów z sercem. W nocy z soboty na niedzielę poczuł się jednak źle i gdy jego stan się nie poprawił, na własną rękę dostał się do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Jak dodają dziennikarze, trener pozostaje spokojny i ma pozytywne nastawienie.

Jego ekipie w tym sezonie pozostają jeszcze rozgrywki ligowe. Trzeci mecz półfinałowej serii z Baskonią, w której Real Madryt prowadzi 2:0, zaplanowany jest na wtorek 7 czerwca. Wstępnie zespół poprowadzi w nim Chus Mateo, asystent Laso.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

REKLAMA