Advertisement
Menu
/ Movistar+

Butragueño: Jović zareagował perfekcyjnie

Emilio Butragueño i tym razem nie przepuścił okazji i zabrał głos po kolejnym wygranym przez Real Madryt spotkaniu. Zapoznajmy się ze słowami Sępa po wyjazdowej potyczce z Realem Sociedad.

Foto: Butragueño: Jović zareagował perfekcyjnie
Fot. Getty Images

– Najważniejsze jest oczywiście zwycięstwo, jednak trzeba zaznaczyć, że dziś wygraliśmy w niezwykle przekonujący sposób. To był niebezpieczny wyjazd, ale w pełni zasłużenie wyjeżdżamy stąd z trzema punktami. Z tyłu nie pozwoliliśmy rywalowi na stworzenie sobie w zasadzie żadnej okazji. W ataku natomiast pokazaliśmy zdecydowanie. Wykorzystaliśmy nasze momenty. Vini jest niesamowity, z każdym meczem jest coraz lepszy i podejmuje coraz lepsze decyzje. Jego postęp jest bardzo widoczny. 

– Musimy docenić pracę Jovicia. Wszyscy wiemy, ile znaczy dla nas Benzema. Dziś Luka był decydujący. Jego asysta do Viniego była niezwykle jakościowa. Bardzo dobrze zareagował w polu karnym, idealnie przyjął i odegrał. To dużo mówi o jego poziomie. Wszystkie sygnały wysyłane przez drużynę są pozytywne. Jesteśmy zadowoleni. 

– Jak już wspomniałem, wszyscy wiemy, ile znaczy dla nas Benzema. Jest dla nas punktem odniesienia, bierze udział w każdym ataku. Dziś jednak przytrafiła się sytuacja, w której w spotkaniu o maksymalnym poziomie trudności trzeba było go zmienić. Jović zareagował perfekcyjnie. Dla nas to wspaniała wiadomość. 

– Zobaczymy, co powiedzą lekarze odnośnie kontuzji Karima. W niedzielę zostaną wykonane badania. Mamy nadzieję, że to nic poważnego. Czy zagra z Interem? Powtórzę: zobaczymy, co powiedzą lekarze. 

– Ancelotti to lider i dyrektor tej drużyny. Stworzył w zespole bardzo pozytywną atmosferę. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest niezwykle doświadczonym trenerem, który świetnie umie zarządzać grupą. Jest też przyzwyczajony do radzenia sobie z różnego rodzaju sytuacjami. Mamy grudzień i trzeba zachować rozwagę, ale należy też powiedzieć, że Carlo wykonuje fantastyczną pracę. 

– Nie skreślałbym nikogo z walki o mistrzostwo. Do końca rozgrywek jeszcze daleko. Sami również długo w tym siedzicie i wiecie, o czym mówię. Dalej musimy iść tą drogą i pozostać zjednoczeni. We wtorek natomiast czeka nas kolejny finał. Inter przechodzi przez świetne chwile. Potrzebujemy pełnego stadionu.

– Hazard to wspaniały piłkarz. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nam pomoże. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. 

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!