Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Mecz hiszpańskich piłkarzy w Japonii to najważniejsze wydarzenie poruszane na sobotnich okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA

Article photo

„Znów jej dotknijcie” – Hiszpania szuka półfinału przez posiadanie. Bardzo fizyczne Wybrzeże Kości Słoniowej to rywal, którego trzeba przejść, by zdobyć pierwszy medal olimpijski w piłce nożnej od Sydney w 2000 roku. 

Florentino robi się poważny – zawodnik, który ma wątpliwości w kwestii pozostania, ma drzwi otwarte. Varane pożegnał się wczoraj z Realem

Carreño szuka brązu z Đokoviciem – przegrał z Chaczanowem, a teraz będzie jeszcze trudniej. Ana Peleteiro w wielkim stylu awansuje do finału trójskoku z drugim wynikiem. Optymizm na żaglach. Sędziowskie kontrowersje w boksie – kończą się szansę Reyesa Ply w ćwierćfinale. Pokaz Hiszpanek z Australią w piłce wodnej i awans do ćwierćfinału. W Barcelonie korekta wynagrodzenia na żądanie – klub proponuje odroczenie wypłat Piqué, Alby, Busquetsa i Sergiego Roberto. 

AS

Article photo

„Ze złotem w głowie” – Dani Olmo poprowadzi Hiszpanię przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej. Wraca Mingueza, ale Ceballos nie zdąży. 

Kolejne sądowe zwycięstwo Superligi – sędzia odrzuca apelację UEFA przeciwko pierwszemu orzeczeniu. Alaba dostaje bonus za podpis w wysokości 17,7 miliona euro, pośrednik Zahavi otrzymuje 5,2, a ojciec austriackiego zawodnika – 6,3. Trippier i Bale nie będą obcokrajowcami do końca trwania obecnych kontraktów. 40-procentowa redukcja u kapitanów Barcelony – prośba klubu wobec Sergiego Roberto, Alby, Piqué i Busquetsa. 

Po brąz – Carreño wypada i zagra o medal z Đokoviciem. Porażka z bałaganem – Reyes Pla oskarża sędziów o zrzucenie go z podium. Peleteiro w finale – trójskoczkini przechodzi z drugim wynikiem. Złoty gol – reprezentacja hokeja w męczarniach awansuje do ćwierfinału.

Mundo Deportivo

Article photo

„Griezmann podłączony” – francuski napastnik trenuje na wielkim poziomie i pokazuje, że jest bardzo zintegrowany. Jego postawa i praca fizyczna zaskoczyły wszystkich. Agüero przyspiesza swój powrót i wczoraj był w miasteczku sportowym Barcelony. Messi na wakacjach na pokładzie luksusowego jachtu z Luisem Suárezem i Ceskiem Fàbregasem. Europejski wymiar sprawiedliwości nakazuje Uefie cofnąć sankcje dla Barcelony, Realu i Juventusu.

La Rojita chce medalu – olimpijska reprezentacja szuka półfinału ze zdrowym Minguezą. Skandal w mieszanej sztafecie, który przesądza o odpadnięciu Hiszpanii. 

Sport

Article photo

„To już jest na poważnie” – Barcelona gra swój pierwszy mecz towarzyski na poziomie, by ocenić stan zespołu. Koeman może już liczyć prawie na całą kadrę poza uczestnikami Copa América. Dzieciaki Koemana. 

Carreño zagra o medal z Đokoviciem. Hiszpańscy piłkarze w poszukiwaniu półfinału z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Agüero rozpoczyna swoje przygotowania w Barcelonie. Wielki bonus za podpis – Real zapłacił 17 milionów Davidowi Alabie. Espanyol już wygrywa w debiucie Sergiego Gómeza.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!