REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.10, godz. 09:51, Mateo / as.com

Laso: Kilka lat temu mecz Real Madryt – Olympiakos był finałem

Fot. as.com

Trener Królewskich wziął udział w kolejnej konferencji prasowej, tym razem przed meczem z Olympiakosem w Madrycie. Zapewnił, że dalej nie będzie mógł liczyć na Carrolla, a do tego znalazł wiele słów pochwały dla Campazzo.

– Olympiakos to drużyna, którą dobrze znamy. Zmienili się trochę w tym sezonie z nowym trenerem, Davidem Blattem, ale ciągle mają znakomitych zawodników, takich jak Spanulis, Milutinov czy Prindezis. Są bardzo kompletni i w pierwszej rundzie nas pokonali.

– W Eurolidze są wielkie mecze, a Real Madryt – Olympiakos kilka lat temu to był finał, w dodatku na tej samej hali. To bardzo atrakcyjne spotkanie dla kibiców w trakcie serii wielu potyczek z rzędu. Mam nadzieję, że atmosfera w Palacio będzie niesamowita i że ludzie, tak jak zawsze, będą nas wspierać. My spróbujemy się odwdzięczyć wygraną, o którą będzie bardzo trudno.

– Nie wchodząc w szczegóły, oceniam naszą drużynę pozytywnie. Pojawiło się skumulowane zmęczenie, zawodnicy odczuwają niewielkie uderzenia z poprzednich spotkań i drobne kontuzje, ale ogólnie jest dobrze. Na pewno zabraknie Carrolla, ale reszta ma się dobrze. Podniesienie się po porażce z Estudiantes i pokonanie Gran Canarii jest pozytywne, ponieważ dodaje ci pewności siebie.

– Nasza druga połowa meczu z Gran Canarią była bardzo kompletna. Przywieźliśmy do domu ważne zwycięstwo, które było bardzo trudne do wywalczenia.

– Mam szczęście, że posiadam w kadrze dwóch znakomitych rozgrywających. Zarówno Llull, jak i Campazzo, są dla nas bardzo ważni. Wyznaczają rytm i stan drużyny. Do tego mogą grać razem, ponieważ bardzo się różnią. Campazzo krok po kroku się rozwija w wielu aspektach gry. Jest bardziej agresywny, lepiej kontroluje spotkania, szuka kolegów i poprawił swoją umiejętność zdobywania punktów. Wiedzieliśmy, że jest się w stanie tak rozwinąć. Bardzo dobrze pracował. Jesteśmy zachwyceni jego postawią. Gra bardzo równo i stanowi ważną część drużyny.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama