Menu
/ as.com

Real Sociedad następnym krokiem dla Kubo?

Foto: Real Sociedad następnym krokiem dla Kubo?
Fot. Getty Images

Real Madryt uważnie obserwuje rozwój Kubo w Mallorce. Królewscy uważają, że Japończyk jest gotowy na wykonanie kolejnego kroku w karierze.

Real Madryt jest zachwycony Kubo. Królewscy już w momencie transferu byli świadomi ogromnego talentu Japończyka, ale zaskoczyła ich szybka adaptacja tego zawodnika do europejskiego futbolu. Już ubiegłego lata plany musiały się zmienić. Początkowo planowano zostawić go w Castilli, lecz ze względu na poziom piłkarza ostatecznie podjęto decyzję o wypożyczeniu do Mallorki. W pierwszym roku w Primera División Kubo spisuje się powyżej oczekiwań, mimo że jego drużyna zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

Madrytczycy cały czas otrzymują z różnych klubów zapytania o możliwość wypożyczenia Kubo. Real Madryt chce, żeby Japończyk wykonał kolejny krok. Ma nim być gra w drużynie występującej w europejskich pucharach. Pod tym względem kierunkiem, który najbardziej podoba się Blancos, jest Real Sociedad. Królewscy uważają, że to byłby dobry ruch w karierze młodego gracza.

Relacje między Realem Madryt a Realem Sociedad są znakomite. W związku z tym wiele wskazuje na to, że Ødegaard zostanie w San Sebastián. W przeciwieństwie do innych wypożyczeń (Łunin, Vallejo…) Baskowie dotrzymują słowa i gwarantują zawodnikom wiele minut gry. To jest drużyna, która nie boi się stawiać na młodych piłkarzy. Prosząc o Kubo, Real Sociedad zapowiedział, że Japończyk otrzyma swoje szanse. W dodatku atrakcyjny styl gry prezentowany przez zespół z północy Hiszpanii mógłby być idealnym miejscem dla Kubo, by się rozwijać.

Ostateczna decyzja należy jednak do Kubo. To kolejna z rzeczy, którymi Real Madryt jest zachwycony. Japończyk zawsze stara się iść na rękę klubowi i chętnie słucha porad. Jeśli jego wybór padnie na inną drużynę, Królewscy to uszanują, ale uważają, że te porady mogą mieć duże znaczenie.

Istnieją małe szanse, że Kubo odejdzie do innego kraju, ponieważ chce kontynuować proces adaptacji do europejskiego futbolu w Hiszpanii. Jego celem jest odniesienie sukcesu w Realu Madryt w przyszłości. Jednak z otrzymanych propozycji najbardziej podoba mu się opcja z Milanem. Boban, który już nie pracuje dla mediolańczyków, na początku roku osobiście pojawił się w Madrycie, żeby poprosić o wypożyczenie Japończyka. Klub odpowiedział, że decyzja należy do Kubo, ale pozytywnie oceniano to zainteresowanie. Atakujący jednak nie chce odchodzić do Włoch. Jeśli zmieni zdanie, Milan będzie kierunkiem, który spotyka się z pozytywną oceną klubu.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.