Królewscy zakończyli dzisiaj przygotowania do piątego spotkania po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na Estadi Cornellà-El Prat Los Blancos zmierzą się jutro z Espanyolem, a w Polsce mecz będzie można obejrzeć na CANAL+ Sport na platformie Player.pl.
Od rana w ośrodku treningowym obecni byli wszyscy piłkarze, ale nie każdy z nich mógł pracować na pełnych obrotach. Luka Jović, Nacho i Lucas Vázquez kontynuowali rehabilitację, ale każdy z nich wykonywał ponownie przebieżki na murawie.
Trening dla pozostałych zawodników zaczął się od intensywnych ćwiczeń z piłką i bez niej. Następnie piłkarze pracowali nad utrzymywaniem się przy futbolówce, wywieraniem presji na rywalu i grą kombinacyjną. Na sam koniec zajęć realizowali zaś zagadnienia taktyczne. Trening odbywał się pod okiem Zinédine'a Zidane'a i przebiegał zgodnie z protokołem La Ligi zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia i Krajową Radę Sportu.
Zdjęcia z ostatniego treningu w tym tygodniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.