REKLAMA
REKLAMA

RM Playground: Valverde vs Brahim

Obaj pomocnicy grają w FIFA20, a wszystko odbywa się w ramach nowej akcji RM Playground. Jej inicjatorem jest Israel García, który pełni w klubie funkcję dyrektora ds. digitalizacji.
REKLAMA
REKLAMA
RM Playground: Valverde vs Brahim
Fot. YouTube

Marco Asensio wygrywający ligowy turniej w FIFA20, Thibaut Courtois grający co niedzielę w NBA 2K20… To tylko niektóre z esportowych wydarzeń, w których udział brali lub nadal biorą zawodnicy Realu Madryt. W ostatnich tygodniach wiele frajdy sprawiają im zabawy przy konsoli, które często mają szczytny cel, ale pozwalają również poznać graczy z nieco innej perspektywy. Wielu z tych wydarzeń patronuje też oficjalnie klub.

REKLAMA
REKLAMA

Królewscy zdecydowali się tym razem, że będą regularnie pokazywać w swoich kanałach społecznościowych, jak w FIFA20 rywalizują między sobą piłkarze z zespołu. Wszystko odbywa się w ramach akcji RM Playground. Jej inicjatorem jest Israel García, który pełni w klubie funkcję dyrektora ds. digitalizacji. Chief Digital Officer (CDO) jest młodą funkcją, której charakter zadań nie jest jeszcze do końca ukształtowany, ale – w dużym uproszczeniu – zajmuje się on przede wszystkim cyfrową transformacją i odpowiednim wykorzystaniem mediów oraz technologii w danym przedsiębiorstwie.

W pierwszym odcinku RM Playground występują Fede Valverde i Brahim Díaz. Obaj wybrali w grze Real Madryt, a w jej trakcie widzimy ich reakcje na poszczególne akcje czy gole, a także możemy posłuchać swobodnych rozmów w języku hiszpańskim. Pełną wersję filmiku można obejrzeć na Twichu, zaś na YouTubie możemy prześledzić ich spotkanie od początku do końca i posłuchać krótkiej rozmowy po zakończonej grze, a wszystko opatrzone jest hiszpańskimi i angielskimi napisami, co może pomóc w nauce tym, którzy chcieliby lepiej poznać pierwszy z tych języków.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA