Menu
/ instagram.com

Benzema: Giroud? Nie możemy mylić bolidu z Formuły 1 z gokartem, ja jestem w Formule 1

Foto: Benzema: Giroud? Nie możemy mylić bolidu z Formuły 1 z gokartem, ja jestem w Formule 1
Fot. twitter.com

Wczoraj wieczorem Karim Benzema postanowił zrobić niespodziankę dla swoich fanów i nadawał na żywo ze swojego konta na Instagramie. Francuz rozmawiał z kilkoma przyjaciółmi, ale również odpowiadał na pytania fanów.

Po kilku krótkich odpowiedziach na pytania Benzema utworzył wideokonferencję z… Brazylijczykiem Ronaldo. „Właśnie mówiłem moim fanom, że zakochałem się w piłce nożnej, kiedy zobaczyłem cię w telewizji. Dla mnie jesteś najlepszy ze wszystkich. Zapytali mnie również o Zizou, ale powiedziałem im, że to właśnie ty”. Brazylijczyk szeroko się uśmiechnął i odpowiedział jedynie, że „kwarantanna dobija nas wszystkich”.

„Dla wszystkich byłeś na poziomie, którego nikt z nas nigdy nie osiągnie, mówię serio. Gramy na tej samej pozycji, czasami staram się naśladować niektóre rzeczy, ale jest to bardzo trudne, bracie”, powiedział mu Karim. Ronaldo odpowiedział zaś, że „wciąż masz wiele rzeczy do zrobienia, ale po prostu nie lubię, kiedy strzelasz gole Realowi Valladolid”. Obaj życzyli sobie później wszystkiego dobrego i pożegnali się zwrotem Hala Madrid!

Następnie Benzema pokusił się o zabawne porównanie, gdy jeden z oglądających zapytał go o Giroud i grę w reprezentacji. „Nie możemy i nie powinno mylić się bolidu z Formuły 1 z gokartem. Jestem dla niego miły, ale ja jestem w Formule 1. Dobrze radzi sobie we Francji, ponieważ ma u boku wielkich piłkarzy jak Griezmann czy Mbappé. Wykonuje swoją pracę. Nie wiem, czy wszystkim podoba się jego gra”, stwierdził gracz Realu. Następnie napastnik pochwalił też Mbappé, mówiąc, że jest „młody i silny”, a potem odsłuchał jednego z nowych kawałków Lacrima, który jest francuskim raperem i przyjacielem Karima. Benzema nie był jednak szczególnie zachwycony nowym utworem kolegi, z którym również rozmawiał na żywo.

Słowa, które padły podczas transmisji, szybko obiegły wszystkie media, a dla L’Équipe porównanie Benzemy stało się nawet głównym tematem. Francuski dziennik nadał im negatywny wydźwięk, na co zareagował jeden ze znajomych napastnika, Karim Djaziri, który stwierdził na Twitterze, że gazeta na siłę szuka sensacji i uwzięła się na snajperze Realu. Benzema przyznał rację swojemu przyjacielowi i podał dalej jego wpis.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!