REKLAMA
REKLAMA

Lewandowski: Cristiano i Ramos chcieli mnie w Realu

Robert Lewandowski udzielił wywiadu dziennikowi Sport, w którym był pytany między innymi o niedoszły transfer do Realu Madryt. Przedstawiamy słowa polskiego napastnika.
REKLAMA
REKLAMA
Lewandowski: Cristiano i Ramos chcieli mnie w Realu
Fot. Getty Images

Podpisałeś nowy kontrakt z Bayernem. Spędzisz tam najlepsze lata swojej kariery.
Jestem w jednym z najlepszych klubów świata. Wiem, że mogę tu być szczęśliwy. To, co tu mamy, jest na najwyższym poziomie, od kadry po miasteczko treningowe. Wszystko jest o wiele prostsze, jeśli grasz w takim klubie, jak ten. 

To oznacza, że swojego czasu Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos nie przekonali cię, żebyś przeszedł do Realu Madryt? Trzy lata temu podeszli do ciebie po meczu z Bayernem i powiedzieli ci: „Musisz grać z nami”. Tak było? 
Tak. Możesz odejść do ligi hiszpańskiej czy jakiegokolwiek innego kraju, innego wielkiego klubu, ale dla mnie to nie jest najważniejsze. Tu, gdzie jestem, byłem w stanie osiągnąć mój najwyższy poziom i nadal mam ochotę dobrze grać. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

REKLAMA