Menu
ElJarek

Dzisiejsze okładki

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

Zimowy cel transferowy Realu Madryt oraz wywiad z Leo Messim to główne tematy na czwartkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

MARCA
Article photo

„Eriksen w styczniowym okienku” – MARCA twierdzi, że Real wystosuje Tottenhamowi ofertę za Duńczyka. Piłkarz nie odnowił kontraktu, który wygasa w czerwcu 2020 roku. Królewscy utrzymują swoje twarde stanowisko konieczności wzmocnienia się zimą i nie chcą drugiego przypadku jak ten Kepy.

Na górze w sekcji reprezentacji: wywiad z Bernatem, który mówi, że musi przeprosić trenera, który zaczął wystawiać go na boku obrony; selekcjoner Moreno chce utrzymać rytm Del Bosque i pozostać przy samych zwycięstwach; kadra U-21 rozegra sparing z Niemcami.

Na dole: Messi mówi, że czuł się źle traktowany w Hiszpanii i myślał o wyjeździe – Leo przyznał dla RAC1, że mógł opuścić Barcelonę z powodu problemów podatkowych; Ansu Fati nie został powołany na mundial U-17; Dembélé pozostaje bez Klasyku – dwa mecze kary; zmarł Andrés Gimeno – historyczny hiszpański tenisista odszedł w wieku 82 lat.

AS
Article photo

„Eriksen w styczniu” – AS podaje, że Real pokazał Zidane'owi potrzebę kupienia pomocnika w zimowym okienku. Informacje o graczu: 27 lat, pomocnik, reprezentant Danii, jego kontrakt z Tottenhamem wygasa w czerwcu 2020 roku.

Poza tym na dole: Messi przyznał, że w 2013 i 2014 roku myślał o odejściu; Reguilón przyznaje, że chce utrudnić wybór Zidane'owi; dwa mecze kary dla Dembélé, który przegapi Klasyk; koszykarze Realu zagrają z Maccabi w oczekiwaniu na Mejriego; zmarł Andrés Gimeno, pierwszy hiszpański profesjonalny tenisista.

Mundo Deportivo
Article photo

„Zawsze Messi” – Mundo Deportivo wyróżnia wywiad z Leo w RAC1. Crack jasno stwierdza, że jego jedyna przyszłość jest związana z Barceloną: „Moim zamysłem jest zakończenie tutaj kariery z powodu klubu, rodziny i miasta”. Argentyńczyk uważa, że „mamy drużynę, by walczyć o wszystko” i mówi, że „Griezmann ma jakość i inteligencję, dostosuje się”. Zwrócenie uwagi Piqué za jego wypowiedzi: „Ja bym tego nie powiedział, to tylko powiększanie tej sytuacji”.

Na żółtym pasku: Dembélé nie, Ansu Fati tak na Klasyk – Komitet ukarał Francuza 2 meczami zawieszenia, a wychowanek nie jedzie na mundial U-17 i jest do dyspozycji. Poza tym na dole: Eriksen opcją Realu na zimę; Machín przejął ster; pożegnanie legendarnego Gimeno.

Sport
Article photo

„Moim zamysłem jest skończenie tutaj” – Sport analizuje, że Leo Messi wykazał się pojednawczym nastawieniem w wywiadzie dla RAC1. Inne wypowiedzi Argentyńczyka z okładki: „Griezmann w końcu dostosuje się do Barcelony, bo jest inteligentnym zawodnikiem z wielką jakością”; „W sprawie Neymara nie wykluczam niczego w przyszłości, chociaż bałem się, że Florentino sprowadzi go do Realu latem”; „Ja nie powiedziałbym tego, co powiedział Piqué, ale to kłamstwo, że mamy pełną władzę”. Do tego na dolnym pasku: Rakitić otwiera teraz drzwi do odejścia z Barcelony.

Na górze: Barcelona odwoła się, by Dembélé nie stracił Klasyku – Komitet Rozgrywek narzucił mu dwa mecze zawieszenia za czerwoną kartkę, przez co przegapi starcie z Realem. Poza tym na dole: Ansu nie pojedzie na mundial U-17 – pozostaje zwolniony; Machín już pracuje z Espanyolem – pierwszy trening; zmarła legenda tenisa Andrés Gimeno – wygrał Rolanda Garrosa w 1972 roku.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!