– Nie załamuję rąk i cały czas pracuję – powiedział Keylor Navas. – Czy czuję chęć rewanżu w starciu z Realem Madryt? Nie. Jestem spokojny. Przeżyłem tam bardzo dobre chwile, które są częścią mojej kariery. Teraz jestem w Paryżu i chcę robić tu wszystko najlepiej, jak tylko potrafię, przed publicznością, która przywitała mnie z ogromną sympatią.
PSG wygrało ze Strasburgiem 1:0 po przepięknym golu Neymara w doliczonym czasie gry. Keylor Navas zanotował bardzo dobry występ. Poradził sobie z trzema strzałami gości (jedną z interwencji możecie zobaczyć tutaj). W środę Thomas Tuchel z pewnością postawi właśnie na niego.
Komentarze (17)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się