Menu
Kristobal / marca.com

Militão: Dam z siebie wszystko dla tej koszulki

Wypowiedzi Brazylijczyka z jego prezentacji

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Éder Militão został dziś zaprezentowany jako nowy piłkarz Realu Madryt. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Brazylijczyka z konferencji, po której pojawił się na murawie Santiago Bernabéu w koszulce Królewskich.

Pod koniec konferencji Militão poczuł się słabo, co z pewnością było związane ze stresem i panującymi w Madrycie temperaturami i musiał opuścić salę. Konferencja została przerwana.

– To dla mnie bardzo szczególny dzień, dla mojej rodziny, dla wszystkich. Wchodzimy na bardzo wysoki poziom, to bez wątpienia najlepszy klub na świecie.

– Jestem wszechstronnym zawodnikiem, który zawsze gra z miłością do tego, co robi. Nie lubię przegrywać i zawsze wymagam od siebie jak najwięcej. Uwielbiam rywalizować.

– Rozmawiałem przed transferem z Casillasem i Pepe. Opowiadali mi o klubie, który wygrał cztery Ligi Mistrzów na pięć możliwych. Opowiadali mi o codziennej pracy i o strukturze tego miejsca.

– Pewne rzeczy zaczęły się dziać w moim życiu bardzo szybko. Dzięki Bogu przyszedłem do najlepszego klubu na świecie. Jestem bardzo zadowolony, że mogę realizować swoje marzenia i cele. Oczywiście nie chcę się tu zatrzymywać, chcę się dalej rozwijać.

– Przebieg transferu? Kiedy tylko o tym usłyszałem, byłem bardzo szczęśliwy i nie musiałem się zastanawiać dwa razy. Chciałem grać w tym klubie. To niesamowita sprawa, gdy tak wielki klub z tak wielką kadrą chce, żebyś był jego częścią.

– Odejścia z Porto? Odeszło wielu świetnych zawodników, ale to wielki klub. Jest tam wielu świetnych zawodników i Conceiçao, który był kluczowy w tym, żebyśmy wszyscy dotarli, gdzie jesteśmy.

– Jeszcze nie rozmawiałem z Zidane'em, bardzo jednak na to czekam. Nie mogę się doczekać, kiedy będę z nim pracował. Nic też jeszcze nie wiem o numerze, nie myślałem o tym.

– Konkurencja? Myślę, że to będzie bardzo dobra rywalizacja. Wiem, że nie będzie łatwo, ale wykonam swoją pracę, dam z siebie wszystko i będę słuchał trenera. Wiem, że jeśli tylko da mi szansę, wykonam bardzo dobrą pracę.

– Rywalizacja z Atlético? Tak, widziałem, że Herrera podpisał kontrakt z Atlético. Wiem, że istnieje tu wielka rywalizacja i nikt nie chcę być tym miękkim. Możecie jednak być pewni, że dam z siebie absolutnie wszystko.

– Chciałbym, żeby kibice wiedzieli, że jestem zawodnikiem uwielbiającym rywalizację i dam z siebie wszystko dla tej koszulki. Każdy mecz będę rozgrywał, jakby był moim ostatnim.

– Przychodzę tu, by wykonywać moją pracę. Zawsze twardo stąpam po ziemi, a ostatnie słowo przecież i tak zawsze należy do trenera.

– Presja? Real Madryt jest wielkim klubem, to naturalne, że istnieje tu ogromna presja. Mam jednak nadzieję, że uda mi się rozegrać dobry sezon.

– Mój rok w Porto? To był bardzo dobry sezon. Wszyscy mnie świetnie przyjęli. Wierzyli we mnie i dlatego jestem każdej osobie związanej z klubem ogromnie wdzięczny. Jestem bardzo szczęśliwy, że tego doświadczyłem.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!