Menu
Kristobal / realmadrid.com

Florentino: Nowy sezon rozbudzi pragnienie zwycięstwa

Prezes Królewskich przywitał Militão

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Florentino Pérez zaprezentował w loży honorowej Santiago Bernabéu Édera Militão, nowego obrońcę Królewskich. Przedstawiamy przemówienie, jakim prezes przywitał Brazylijczyka.

– Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ dziś przyjmujemy jednego z największych obrońców światowego futbolu. To człowiek, który niedawno wygrał Copa América ze swoją reprezentacją. Przychodzisz do Realu Madryt w wieku zaledwie 21 lat, będąc mistrzem Ameryki Południowej i przychodząc z tak wielkiego klubu, jakim jest FC Porto. Tam pokazałeś swój talent i swoje pragnienie, by grać na jego możliwości, stając się jedną z najważniejszych postaci ligi portugalskiej. Błyskawicznie dostosowałeś się do europejskiego futbolu i przez pięć miesięcy z rzędu byłeś wybierany najlepszym obrońcą ligi portugalskiej.

– Teraz stajesz twarzą w twarz z największym wyzwaniem w twojej karierze. Przychodzisz do Realu Madryt, ponieważ wybrałeś ten klub spośród wszystkich, które pragnęły widzieć cię w swoich szeregach. Tutaj pokażesz wszystko to, co potrafisz. Twoja odwaga i uczucie do tego herbu będą ci pomagać w zatriumfowaniu w białej koszulce. Pomogą ci w tym również nasi kibice w niemal każdym zakątku świata. Niedługo dowiesz się, co znaczy zakładać tę koszulkę i bronić tego herbu. Dokonanie tego na Santiago Bernabéu będzie jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w twoim życiu. Przyszedł moment, o którym marzyłeś. Jesteś zawodnikiem Realu Madryt. To jest twój dom i nigdy nie zapomnisz o wartościach Realu Madryt, które pomogą ci osiągnąć sukces.

– Dziś jest ważny dzień dla nas wszystkich, ponieważ dziś witamy zawodnika, który pomoże nam osiągnąć cele, które sobie założyliśmy. Mamy wielką drużynę, pełną świetnych zawodników i liczymy na wszystkie nowe talenty, których wielkim celem jest zatriumfować w Realu Madryt. Wszyscy razem, jednością i braterstwem, będziemy osiągać wielkie triumfy, jak to było do tej pory.

– Rozpoczęliśmy nowy drogę, pełną emocji dla wszystkich madridistas, którzy żyją dla Realu Madryt. Pierwsza drużyna z Zidane'em na czele już rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, który ponownie rozbudzi chęć zwycięstwa, którą ma w sobie każdy kibic. Naszym celem zawsze jest zwycięstwo i gra na miarę oczekiwań, związanych z naszą historią. Tu zawsze wierzy się w niemożliwe. Tak udało nam się zostać jednym z największych klubów w historii. Dlatego też pracujemy, starając się stworzyć kadrę, która będzie w stanie zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami, z którymi musimy się mierzyć.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!