Menu
El Jarek / as.com, marca.com

Isco: Nie myślę o Złotej Piłce

Pomocnik pojawił się na konferencji prasowej

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Isco pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej reprezentacji Hiszpanii. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi pomocnika z tego spotkania z dziennikarzami w bazie kadry w Krasnodarze.

– Za szybko, by mówić, że Hiszpania to faworyt całego turnieju. Zremisowaliśmy, to jest mundial, nikt tu niczego nie odda. W każdym spotkaniu musisz dać z siebie 200%. Mamy teraz bardzo ważny mecz, który określi naszą przyszłość na mundialu. Musimy być skupieni. Widzę drużynę w dobrej dyspozycji i chcemy już wrócić do gry.

– Nie będę kłamać, na tym zgrupowaniu do czegoś doszło, ale nadzieje tej grupy są ponad wszystkim innym. Jesteśmy skupieni, zmotywowani i pełni nadziei. Na mundialu grasz co 4 lata, ciężko się tutaj dostać i trzeba odejść od tego, co dzieje się na zewnątrz, myśląc tylko o dobrej grze. Bardzo chcemy już wyjść na drugi mecz, dać kibicom radość i wygrać.

– Być może grupa zjednoczyła się bardziej po ostatnich wydarzeniach. W naszej ekipie jest dużo serca, dumy i chęci na wygrywanie. Rośniemy przy przeciwnościach. Mieliśmy jedną i poszliśmy do przodu. Nie upadliśmy w pierwszym meczu, nawet po bramce straconej w 3. minucie. Wiemy jasno, po co tutaj przyjechaliśmy. Ta ekipa nigdy się nie poddaje.

– Starcie z Portugalią było moim debiutem w kadrze na wielkim turnieju. Czułem się komfortowo, jest też łatwiej, gdy masz z boku takich zawodników. Cieszę się, że mogłem zaliczyć ten debiut. Szkoda, że nie wygraliśmy. Zasługiwaliśmy na to. Rozegraliśmy wielki mecz. Można poprawić małe szczegóły, ale ogólnie zespół zagrał świetnie. Kontrolowaliśmy spotkanie i na końcu jeden stały fragment zabrał nam trzy punkty.

– Nie myślę o Złotej Piłce. Nie szukam zastąpienia kogokolwiek. Próbuję wykonywać moją pracę, pomagać drużynie i dawać z siebie 100%. Jeśli drużynowo pójdzie nam dobrze na mundialu, indywidualnie skorzystają wszyscy zawodnicy.

– Porażka Niemców? To mistrzowie świata, ale nie jest łatwo, w meczu może zdarzyć się wszystko. Meksyk prezentował się świetnie i pokazał, co to za turniej. Nikt tu niczego nie oddaje i trzeba myśleć o sobie, grać dobrze. Gdy trafiasz na tego typu rywala, musisz być dobrze przygotowany.

– Lopeteguiego znam od dawna, pracowaliśmy razem we wszystkich kategoriach juniorskich reprezentacji Hiszpanii. Kiedy nie byłem pierwszoplanową postacią w klubie, on mi zaufał. To wielki trener. To świetna wiadomość, że jest w Realu.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!