Od kilku tygodni wydawało się, że Real Madryt nabiera odpowiedniego rytmu i do rewanżowego starcia z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów będzie podchodzić w świetnej dyspozycji, jednak wczoraj Espanyol wylał kubeł zimnej wody na głowy zawodników Zinédine’a Zidane’a. Królewscy zagrali bez zaangażowania i zasłużenie przegrali z Los Pericos 0:1, tracąc bramkę w ostatniej minucie gry. Jednym z zawodników, który przeszedł obok meczu, był Isco.
Pomocnik nie rozgrywał dobrych zawodów i w 69. minucie został zmieniony przez Karima Benzemę. Isco nie spieszył się jednak z zejściem z murawy, co wywołało wściekłość u Sergio Ramosa. Dziennikarz La Sexty, José Luis Sánchez, który ma świetne kontakty w klubie, poinformował w nocnym programie El Chiringuito, że kapitan Królewskich po meczu zarzucał Isco brak zaangażowania.
„W Realu musisz zbiegać, jeśli schodzisz z boiska”, „trzeba pokazywać zaangażowanie” – między innymi takie słowa miały paść z ust Sergio Ramosa w kierunku Isco. Z zachowania hiszpańskiego pomocnika nie był też zadowolony Karim Benzema, który chciał jak najszybciej zameldować się na murawie i musiał czekać przy linii bocznej 45 sekund zanim Isco zejdzie z placu gry.
Ramos wściekły na Isco
Kapitan zarzucał pomocnikowi brak zaangażowania
REKLAMA
Komentarze (69)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się