Menu
El Jarek / Onda Cero, as.com

Modrić: Nie mogę uwierzyć, że tak kwestionuje się Zidane'a

Wypowiedzi ze strefy mieszanej

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Luka Modrić pojawił się w strefie mieszanej po meczu z Valencią. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika z Estadio Mestalla.

– Jasne, że potrzebowaliśmy takiej wygranej z takim mocnym rywalem, jakim jest Valencia w tym sezonie. Cieszymy się z naszego meczu i zwycięstwa. Oby to pomogło nam poprawiać naszą grę na przyszłość. Idziemy dalej z myślą o takiej grze jak dzisiaj i przygotowujemy się na kolejne starcia.

– Z BBC gra się wygodniej? Ja czuję się wygodnie z każdym zawodnikiem, z każdymi atakującymi stąd. Każdy, kto gra w ofensywie, jest świetny i nie mam takich preferencji. Jasne, że ci trzej gracze są prawdziwymi crackami i mogą rozwiązywać mecze z niczego, ale z innymi jak Lucas czy Marco nie mam żadnego problemu. Ja czuję się dobrze ze wszystkimi.

– Jaki jest problem Realu? Nie sądzę, że to kłopoty fizyczne. Gdy rozmawiamy ze sobą, to czujemy się świetnie pod względem dyspozycji fizycznej. Ciężko pracujemy na treningach i nie sądzę, że taki jest temat. Moim zdaniem największym problemem w tych poprzednich meczach było to, że nie byliśmy solidni w obronie. Zostawialiśmy sporo miejsca innym ekipom i tam cierpieliśmy. Gdy nie grasz dobrze w obronie, nie przychodzą wyniki. Taki jest mój punkt widzenia i według mnie trzeba to poprawiać. Dzisiaj zagraliśmy dosyć dobrze, ale ciągle jest margines na poprawę. Z przodu sprawy przyjdą, trzeba poprawić obronę. Dzisiejsza gra w defensywie to dobry sygnał, a z przodu przyszły cztery gole. Tak to widzę ja. Jeśli będziemy lepsi w obronie, będzie coraz lepiej. W tym sezonie brakuje nam solidności.

– Starcie z PSG? Wiemy, ile znaczą dla nas te mecze, ale jak mówisz, ciągle do nich daleko. Trzeba walczyć w każdym meczu w lidze, dając z siebie maksimum i poprawiając się, by dojść do tych spotkań z serią dobrych wyników. Czeka nas bardzo mocny rywal, ale my też jesteśmy silni, a w tych rozgrywkach w ostatnich latach czujemy się świetnie. Uważam, że zagramy z nimi świetne mecze.

– Krytyka? Ludzie mogą mówić, co chcą. Wydaje się, że nie wygraliśmy dwóch Lig Mistrzów z rzedu, ale tak już jest. Nie możemy skupiać się na tym, co mówią ludzie. Trzeba myśleć o naszej grze, skupiając się na nas samych, tyle. Jesteśmy Realem Madryt, uważam, że wszyscy nas szanują i nikogo nie cieszy pojedynek z nami.

– Czy boimy się PSG? W piłce strach nie istnieje, tym bardziej w Realu Madryt. Wygraliśmy te rozgrywki dwa razy z rzędu, więc dlaczego mielibyśmy się ich bać? Liga Mistrzów to wyjątkowe rozgrywki dla nas i całego madridismo. Tam wydajemy się inną ekipą, jesteśmy bardziej naładowani i pokazujemy świetną grę.

– Krytyka Zidane'a? To szaleństwo. Nie mogę uwierzyć, że tak kwestionuje się trenera po tym, co osiągnął z tą ekipą. Jednak tkai jest świat piłki, raz jest lepiej, raz po porażce jest gorzej. Trzeba mieć trochę więcej równowagi, i w dobrych, i w gorszych chwilach. Trener ma jednak nasze wsparcie, a ja nie mogę uwierzyć, że podważa się go po tym wszystkim, co z nami zrobił i osiągnął.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!