Menu
El Jarek / Twitter

Lineker: Czy Benzema nie jest lekko przeceniany?

Anglik zabrał głos w trakcie spotkania

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!Wielkie poruszenie na Twitterze wywołał wczoraj komentarz Gary'ego Linekera. Anglik znany z zabierania głosu w głośnych piłkarskich sytuacjach i przedstawiania swojego punktu widzenia przed 60. minutą gry napisał w powyższym twicie: „Czy tylko mi się wydaje, czy Benzema jest lekko przeceniany? Gol co jakiś mecz w tak silnej ekipie jak Real Madryt to nic specjalnego. Przyzwoity, ale nie wielki”.

Sytuację skomentowano w nocnym programie Chiringuito, gdzie praktycznie nikt nie miał wątpliwości, że Lineker chciał tym wpisem obronić Kane'a, który też miał w spotkaniu dobre sytuacje, ale nie trafił do siatki. Eksperci z Hiszpanii stwierdzili, że Benzema jest dużo lepszym zawodnikiem od Anglika, chociaż musi zdecydowanie być lepszy pod bramką. „To tylko opinie. Nic więcej, nic mniej”, odpowiedział po hiszpańsku Lineker.


Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!