Ourense - Real Madryt B 0:1

<i>Blancos</i> wciąż liderem, dzięki bramce Soldado strzelonej w... 93. minucie...

Real Madryt B wygrał 1:0 z Ourense w wyjazdowym meczu 16. kolejki Segunda Division B i zachował pozycję lidera w grupie 1. Jedynego gola we wczorajszym meczu zdobył Roberto Soldado – była to 93. minuta gry; minutę wcześniej trener Realu, Lopeza Caro, zrobił zmianę taktyczną (obrońca Sergio za ofensywnego pomocnika Trashorrasa), by utrzymać cenny remis...
Skład Realu: Diego Lopez – Palencia, Víctor, Arbeloa, Paredes; Jotha, Javi Garcia (87. Ernesto); Trashorras (90. Sergio), Juanfran, Adrian Martin (78. De la Red); Soldado.

16. kolejka Tercera Division, grupa 7: Real Madryt C – Parla 1:0. Bramka: Thaer 79 k. Skład Realu: Casilla – Edgar, Zamora, Alex Gonzalez, Wellington; Balboa, Rodri, Valero, Aaron (86. Granero); Airon (90. Uceda), Thaer.

(fot. as.com. Na zdjęciu Angelo, obrońca Realu B)