Iván Helguera, wypowiadając się wczoraj w krótkim wywiadzie dla radia Efe, oznajmił, jak bardzo obawiał się podczas ewakuacji Santiago Bernabéu o swoją rodzinę, która znajdowała się na stadionie podczas meczu Blancos z Realem Sociedad. Piłkarz wyraził jednocześnie swoje oburzenie: - To wstyd, że miesza się futbol z polityką.
Mówiąc o wczorajszym wydarzeniu, obrońca powiedział: - To było bardzo dziwne, przede wszystkim gdy zobaczyliśmy wchodzącego na boisko czwartego arbitra. Ewakuacja była zwyczajna, ale bardzo martwiłem się o to, że na stadionie była moja żona razem z innymi członkami mojej rodziny.
Helguera: To wstyd, że miesza się futbol z polityką
Obrońca Realu o wczorajszych wydarzeniach na Santiago Bernabéu
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się