– Na każdy mecz wychodzimy po to, żeby go wygrać. Nie inaczej będzie przeciwko Realowi Madryt. To bardzo silny rywal, ale jesteśmy w stanie zwyciężyć w tym spotkaniu. Przeciwko City zagraliśmy źle, ale teraz mamy okazję, by dać z siebie sto procent i zrobimy wszystko, żeby zdobyć trzy punkty – powiedział przed meczem z Realem Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik niedawno przedłużył kontrakt z Sevillą do 2019 roku.
– Keylor Navas ma świetny początek sezonu, ale Real to dwudziestu trzech zawodników na wysokim poziomie, nie tylko jedenastu. Benzema? To dla nich bardzo ważny zawodnik, ale w Madrycie jest wielu piłkarzy, którzy mogą zagrać w ataku. My chcemy skoncentrować się na sobie.
Krychowiak: Możemy wygrać z Realem
Polski pomocnik przed starciem z Królewskimi
REKLAMA
Komentarze (8)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się