– Naszą silną stroną były dwie ostatnie minuty, w których byliśmy naprawdę agresywni. Zagraliśmy bardzo dobrze w obronie w pierwszej kwarcie, wtedy zdobyliśmy jedenaście czy dwanaście punktów przewagi. Potem, może przez zmęczenie czy rzeczy będące poza naszą kontrolą, przeciwnicy wrócili do gry, trafiali rzuty trzypunktowe z kontrataku i zagrali naprawdę dobrze. Męczyliśmy się przez większość pozostałego czasu gry, do momentu tych dwóch finałowych minut, kiedy poprawiliśmy się i trafiliśmy decydujący rzut, dający zwycięstwo – powiedział Rodolfo Fernández po czwartkowej wygranej nad FC Bayern Monachium.
– Wiedzieliśmy, ze będzie to trudna grupa. Przegraliśmy już dwa mecze na wyjeździe i gdybyśmy przegrali także ten, sytuacja byłaby dla nas naprawdę trudna. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa.
Rudy: Gdybyśmy przegrali, byłoby naprawdę trudno
Komentarz koszykarza
REKLAMA
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się