Creemos en ti. Dentro y fuera del campo. ĄSiempre a tu lado, @Benzema! pic.twitter.com/kiQVaT7nPx
— Álvaro Arbeloa (@aarbeloa17) listopad 5, 2015
Álvaro Arbeloa jest pierwszym zawodnikiem Realu Madryt, który okazał publicznie wsparcie dla Karima Benzemy, oskarżonego w sprawie szantażowania sekstaśmą Mathieu Valbueny. Álvaro zrobił sobie po treningu zdjęcie z Karimem i umieścił je na Twitterze, dołączając krótką wiadomość.
„Wierzymy w ciebie. Na boisku i poza nim. Zawsze u twojego boku!”, napisał Spartanin.
Komentarze (12)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się