W ostatnie sondzie zapytaliśmy Was, czy uważacie, że Real Madryt gra zbyt defensywnie? Ponad połowa ankietowanych nie podziela opinii kilkunastu dziennikarzy z Hiszpanii i uważa, że Królewscy nie skupiają się głównie na obronie. Blisko 40% polskich madridistas podziela jednak zdanie żurnalistów.
Czy uważasz, że Real Madryt gra zbyt defensywnie?
Pozycja
Odpowiedź
Głosów
Procent
1
Nie
3965
56.02%
2
Tak
2635
37.23%
3
Nie wiem
478
6.75%
7078
Wobec kontuzji Marcelo Rafael Benítez stanie w niedzielę przed kolejnym dylematem. Kto powinien zastąpić Brazylijczyka w starciu z Sevillą? Możliwości są cztery. Nacho, który dał dobrą zmianę w meczu z PSG. Arbeloa, który grywał już na tej pozycji. A w odwodzie pozostają jeszcze powracający po kontuzji Dani Carvajal oraz Danilo. I o to pytamy Was w nowej ankiecie.
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się