REKLAMA
REKLAMA

Le Graët: Na tę chwilę wierzę w Benzemę

Wypowiedź prezesa Francuskiej Federacji Piłkarskiej
REKLAMA
REKLAMA

Zamieszanie, jakie powstało wokół Karima Benzemy, zmusiło wiele osób do wypowiedzenia opinii na ten temat. Wśród nich nie zabrakło także prezesa Francuskiej Federacji Piłkarskiej. Noël Le Graët, bo o nim mowa, stanął w obronie piłkarza Realu Madryt. „Darzę go wielką sympatią, jest znakomitym zawodnikiem i osobą. Nie ma żadnej afery z Benzemą, nie ma żadnej ostatecznej decyzji. Widziałem już wiele osób, które były o coś oskarżone, a później oczyszczone z zarzutów i uniewinnione. Nie mam żadnego dowodu, ale chciałbym, żeby Benzema został uniewinniony i żeby dalej przyjaźnił się z Valbueną. Karim jest teraz łatwym celem, ale najpierw musi odbyć się proces. Na tę chwilę wierzę w niego”, powiedział.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

REKLAMA