Zamieszanie, jakie powstało wokół Karima Benzemy, zmusiło wiele osób do wypowiedzenia opinii na ten temat. Wśród nich nie zabrakło także prezesa Francuskiej Federacji Piłkarskiej. Noël Le Graët, bo o nim mowa, stanął w obronie piłkarza Realu Madryt. „Darzę go wielką sympatią, jest znakomitym zawodnikiem i osobą. Nie ma żadnej afery z Benzemą, nie ma żadnej ostatecznej decyzji. Widziałem już wiele osób, które były o coś oskarżone, a później oczyszczone z zarzutów i uniewinnione. Nie mam żadnego dowodu, ale chciałbym, żeby Benzema został uniewinniony i żeby dalej przyjaźnił się z Valbueną. Karim jest teraz łatwym celem, ale najpierw musi odbyć się proces. Na tę chwilę wierzę w niego”, powiedział.
Le Graët: Na tę chwilę wierzę w Benzemę
Wypowiedź prezesa Francuskiej Federacji Piłkarskiej
REKLAMA
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się