Menu
/ RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co słychać na pierwszych stronach?

Wygrane Królewskich i Barcelony, fantastyczna postawa Sergiego Roberto i sukces Nowej Zelandii na mistrzostwach świata w rugby to główne tematy z pierwszych stron największych hiszpańskich dzienników sportowych.

MARCA

Swoją okładkę MARCA poświęca dziś Realowi i Barcelonie, które odłączyły się od reszty ligowej stawki. Atlético przez remis z Deportivo straciło kontakt z najlepszą dwójką, a Celta – dzięki wygranej z Sociedadem – wskoczyła na trzecią lokatę.

Błyskawiczna akcja Isco ustawiła Królewskim mecz, z kolei Cristiano Ronaldo zrównał się z Hugo Sánchezem na trzecim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Mecz Barcelony dziennik podsumowuje dwoma zdaniami – geniusz Sergiego Roberto rozstrzygnął mecz w Getafe, a Neymar z dziewięcioma golami przewodzi w tabeli Pichichi.

AS

„Benítez wyrabia szkółkę” – dzięki debiutom Mayorala i Casilli trener może się pochwalić wykorzystaniem dziesięciu wychowanków. Jesé zdobył golazo, Casemiro umocnił swoją pozycję, a Cristiano wrócił do regularnego strzelania. „Suárez i Neymar nie wybaczają” – wielki Sergi Roberto zaliczyl dwie asysty.

Na boku dziennik przytacza wyniki pozostałych meczów Primera División i zapowiada kolejne. Poniżej informacja o ponownym spotkaniu Nadala z Federerem i informacja o walce Gabrine i Carli z Hingis i Mirzą.

El Mundo Deportivo

„Inne tridente” – gazeta wyróżnia postawę Neymara, Sergiego Roberto i Suáreza w meczu z Getafe. Przypomina także, że ten ostatni wykonał swój cel i zdobył 300. gola w karierze. Widzimy także zdjęcie zawodników Barcelony w strojach na Halloween, które założyli na wyjście do strefy mieszanej.

Główna informacja dotycząca Królewskich na pierwszej stronie katalońskiej gazety dotyczy śledztwa przeciwko Benítezowi, które wszczęła brytyjska skarbówka. Powyżej niej tylko wynik meczu z Las Palmas. Espanyol z Granadą zawalczą o wygraną, która przywróci odpowiedni rytm, a Marc Márquez donosi na dwóch agresorów. Nowa Zelandia wygrała mundial w rugby, pokonując Australię 34:17.

Sport

Luis Suárez i Neymar dali Barcelonie wygraną w meczu z Getafe i zostali okrzyknięci „śmiercionośną dwójką”. Między sobą podzielili ostatnie 14 ligowych goli Blaugrany. Sergi Roberto rozegrał mistrzowskie spotkanie i zaliczył dwie asysty. Sport wyróżnia także przebrania, w których zawodnicy Luisa Enrique opuszczali szatnię.

„Real Madryt wygrywa bez potargania sobie fryzury” – w ten sposób podsumowany został mecz Królewskich. Obok informacja, że All Blacks, nowozelandcy rugbyści, wygrali mundial.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!