REKLAMA
REKLAMA

Minuta ciszy za ofiary z Bostonu

Królewscy zagrali z opaskami
REKLAMA
REKLAMA

Przed meczem z Betisem na Santiago Bernabéu zarządzono minutę ciszy za trzy ofiary zamachu w Bostonie. Poza tym gracze Królewskich zagrali z czarnymi opaskami.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

REKLAMA