Przed meczem z Betisem na Santiago Bernabéu zarządzono minutę ciszy za trzy ofiary zamachu w Bostonie. Poza tym gracze Królewskich zagrali z czarnymi opaskami.
Minuta ciszy za ofiary z Bostonu
Królewscy zagrali z opaskami
REKLAMA
Komentarze (18)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się